Skocz do zawartości
Forum

Salon medycyny estetycznej, Coco-Time, Wrocław


Gość pegson

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, postanowilam w koncu zadbac o siebie, bo niestety nie mam juz 20 kilku lat, a na twarzy zmarszczek przybywa :) Chcialam wybrac sie na jakies zabiegi hm.. ujedrniajace skore twarzy, odmladzajace? jestem troche zielona w tym temacie, wybaczcie :) myslalam o salonie Coco-Time, bo moze i jestem zdeterminowana, by zawalczyc o mlody wyglad, ale nie chce tez przy tym zbankrutowac :P ceny sa bardzo przyjazne, stad moje pytanie- znacie ten salon? czy warto tam sie zapisac? jakies zabiegi jestescie w stanie mi polecic? bede wdzieczna za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Gość kaska55

jestem klientka tego salonu juz od jakiegos czasu i jak do tej pory nie zawiodlam sie. rzeczywiscie- ceny atrakcyjne, ale dla mnie najwiekszym plusem jest profesjonalny personel, ktory potrafi zajac sie klientem i poradzic odpowiedni zabieg. ogolnie salon zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie przy pierwszej wizycie- jest czysty, zadbany, widac, ze to profesjonalny gabinet. w poprzednich salonach,w ktorych robilam zabiegi roznie bywalo z higiena a tutaj jest wrecz sterylnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość miszkan

zapisuj sie bez obaw. nie dosc, ze ceny sa bardzo atrakcyjne, to personel jest miły i pomocny- na pewno kosmetyczka doradzi ci jakis zabieg ;) zreszta mozesz skorzystac z darmowej konsultacji przed zabiegiem- kosmetyczka bada twoją skórę, pyta jakie masz oczekiwania i stosownie do tego dopasowuje zabieg idealny dla twojej skory :)

Odnośnik do komentarza
Gość lolka899

Ja ogólnie od czasu do czasu lubię chodzić do takich miejsc. Sprawdzają się pod wieloma względami. Warto czasem zrobić coś dla Siebie fajnego i praktycznego. Coco-Time jest dobrym miejscem dla Pań w różnym wieku. Ja chodzę tam na pazurki i czasem oczyszczanie twarzy. Ale osoby o różnych problemach znajdą tam dla Siebie coś odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza

Przeprowadziłam się do Wrocławia pół roku temu i w zasadzie od tego czasu jestem klientką COCO-TIME :) Teraz kończę właśnie serię zabiegów depilacji laserowej na łydki :) W salonie kosmetyczki pracują na bardzo nowoczesnym sprzęcie i w sterylnych wręcz warunkach, Regularnie chodzę też na hybrydy. Atmosfera luźna i bardzo przyjazna, czasem aż nie chce się stamtąd wychodzić :)

Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłam sobie w coco time makijaż permanentny ust. Efekt rewelacyjny a sam zabieg wykonany z dbałością o każdy szczegół. Ceny bardzo rozsądne. Teraz przymierzam się jeszcze do liposukcji ale jeszcze dojrzewam do tej decyzji :)

Odnośnik do komentarza

Świetne miejsce :) Do coco-time traiłam z polecenia koleżanki z uczelni. Mistrzowstwo jeśli chodzi o paznokcie i masaże ( innych zabiegów jeszcze nie robiłam ). Teraz chodzi mi po głowie jeszcze depilacja laserowa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...