Skocz do zawartości
Forum

Co na przebarwienia na twarzy?


Martula_81

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie mi proszę jakiś sprawdzony przez Was kosmetyk, który zniweluje przebarwienia na twarzy :/ Pojawiły mi się kilka lat temu, zauważyłam, że najbardziej są widoczne jak przyjdzie wiosna i skórę muśnie słońce.. wyglądam koszmarnie....jak krowa w łatki :/ miałam kiedyś u kosmetyczki mikrodermabrazję chyba na to, na jakiś czas stan skóry się poprawił, ale chciałabym nie musieć co miesiąc latać do kosmetyczki na zabiegi. Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 12:06, Gość basia napisał:

Super efekty na przebarwienia dało mi serum i krem wybielający z serii Whiten z novaclear, rozjaśnia i wyrownuje koloryt skóry ?

Potwierdzam, serum NovaClear Whiten w krótkim czasie wyrównuje koloryt skóry, redukuje przebarwienia, oczywiście przy regularnym stosowaniu. Do tego łagodzi stany zapalne, poprawia kondycję skóry i chroni ją przed powstawaniem zmarszczek.

 
 
Odnośnik do komentarza

Używam certyfikowanego kremu naturalnego od AVA – https://ava-kosmetyki.pl/sklep/profesjonalne/kremy-do-twarzy/aktywny-krem-rozjasniajacy-przebarwienia/, bardzo się sprawdza. Do tego używam także toniku, widać znaczną poprawę koloru twarzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...