Skocz do zawartości
Forum

Domowy sposób na łysienie


Gość gfgf6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i zaczęły wypadać mi włosy. Wypada ich stosunkowo niewiele dlatego chce jak najszybciej to zahamować i przywrócić pierwotny stan. Nie liczyłem ile mi dziennie wypada, ale wydaje mi się, że ok. 20 - na pewno mniej niż 50. Nigdy wcześniej nie wypadały mi tak jak teraz - może po prostu teraz się wyczuliłem i dopiero teraz to zauważam. Poza tym mam zakola, których koniecznie chce się pozbyć. Moja kuracja do tej pory polegała na robieniu maseczki z oleju rycynowego i wcieraniu samej rycyny w zakola. Dodatkowo teraz kupiłem szampon D****** W przyszłym tygodniu mam zamiar przeznaczyć więcej pieniędzy i kupić kuracje v****mając nadzieję na całkowite zahamowanie łysienia i odrost włosów - przynajmniej na zakolach. Czytałem, że odrost włosów do 1 cm trwa około 4 miesiące i dopiero potem włos nabiera koloru, rycynę wcieram od 3 tygodni i póki co zauważyłem lekki biały meszek, ale wątpię niestety, żeby to podziałało... Przechodząc teraz do pytań to zastanawiam się czy mogę jednocześnie używać d***, d**** i rycyny- czy jest to bezpieczne i skuteczność się zwiększy? Czy jest jeszcze szansa, żebym odzyskał włosy na zakolach? - łysienie na pewno jest genetyczne, bo wszyscy mężczyźni w mojej rodzinie są prawie łysi, ale bardzo zależy mi, żebym tracił włosy dopiero po 30, a nie przed 20 rokiem życia ;/ Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Taka ilość traconych włosów mieści się w granicach normy. Co do stosowania wieli preparatów jednoczasowo, powinieneś zapoznać się z ulotką każdego z nich. Jeśli nie ma przeciwwskazań do łączenia preparatów to możesz je bez obaw stosować jednocześnie. Warto jednak udać się do lekarza dermatologa, gdyż nie tylko geny mogą być przyczyną Twoich problemów.

Odnośnik do komentarza

Bzdury, mi wlosy wypadaly 10 lat a od roku rosna nowe chociaz proces odrastania jest powolny. Sa ziolowe sposoby na dzialanie hormonow; korzen pokrzywy czy ekstrakt z palmy sabalowej. Polecam tez ziolowy olej na wlosy bardzo wzmacnia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Uwazam, ze domowe sposoby ci nie pomogą. Sam piszesz, ze lysienie jet genetyczne u ciebie.. mozesz opoźnic je, ale daj spokoj z domowymi metodami :P poczytaj o mezoterapii- u mnie, robiona w hair medica, sprawila cuda na glowie :D od czasu kuracji wlosy nie wypadaja, a teraz widze, ze rosna nowe klaczki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...