Skocz do zawartości
Forum

Atelogolgen Linerase


Rekomendowane odpowiedzi

Kochana, idź i się nawet nie zastanawiaj! Jestem po 3 seriach zabiegów z wykorzystaniem Linerase i szczerze mogę polecić! Bólu prawie nie ma, efekt fenomenalny no i za taką cenę (około 1200 zł jeden zabieg) możesz potraktować 3 albo nawet 4 okolice! Po terapii skóra jest pięknie napięta, u mnie wiotkość szyi zniknęła prawie całkowicie a zmarszczki się pięknie spłyciły, twarz jest promienna, odżywiona i jędrna :) Piękny efekt! idź i daj potem znać jak odczucia ;)

Odnośnik do komentarza

poszukałam jeszcze opinii na kilku forach i jestem dziś po 2 zabiegu :) u mnie udało się go przeprowadzić na dłonie, dekolt, szyję i twarz - także full! nie mogę doczeka się finalnego efektu :) po pierwszym razie coś delikatnie drgnęło, zauważyłam najpierw odżywienie, ale dziś był dopiero drugi więc czekam z niecierpliwością na koniec kuracji i mam nadzieję ujędrnioną skórę!

Odnośnik do komentarza
Gość dorota222

ja dziś rozpoczęłam kuracje z linerase i nie mogę doczekać się efektów! sam zabieg nie należy do uciążliwych, kilka nakłuć i po wszystkim ;) najbardziej liczę na to, że mojej szyi ubędzie kilka lat, bo prezentuje się narazie słabo :(

Odnośnik do komentarza
Gość tamara.k

ja jestem po 3 seriach z linerase i efekt jaki uzyskałam jest fenomenalny! ma 40 lat i chciałam odżywić skórę i pozbyć się kilku zmarszczek i przywrócić jędrność skórze - wszystko się udało! wystarczyły 3 zabiegi aby moja twarz, szyja i dekolt stały się młodsze o 10 lat! bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...