Skocz do zawartości
Forum

Pojawienie się cellulitu na jednej nodze


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Masaż, dieta i ćwiczenia. Wyeliminowanie słodyczy i tłustych potraw z jadłospisu. Masowanie miejsc dotkniętych cellulitem naprzemiennie ciepłą i zimną wodą. Dobre serum antycellulitowe - najlepiej termoaktywne rozgrzewające z kofeiną, które rozbija i spala komórki tłuszczowe - od Bielendy z serii slim cellu corrector. No i systematyczność w tych wszystkich zabiegach.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

Najprawdopodobniej na drugiej nodze też jest cellulit tyle, że póki co mniej widoczny. Najlepsza walka z cellulitem? Kompleksowe działanie- odpowiednio zbilansowana dieta, aktywność ruchowa, masaże + zabiegi wspomagające z zakresu medycyny estetycznej. Polecam szczególnie zabieg Liposhock (połączenie fali ultradźwiękowej i akustycznej) oraz Maximus (fale radiowe). Oczywiście zabieg powinien być indywidualnie dobrany. Dobre efekty można osiągnąć dzięki bańce chińskiej.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jest też taki zabieg falą terapia tkanki łącznej. Słyszałam, że bardzo skuteczny i po pierwszym zabiegu skóra jest już inna. W Krakowie to znalazłam, że robią ten zabieg na Zakątku 13, tel 881527527 i mam zamiar się tam zapisać jak tylko dostanę wypłatę, bo cena jest bardzo przystępna, ale nie wiem czy to nie jest teraz jakaś promocja.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale tak bywa Sama miałam cellulit na obu nogach ale na jednej był bardziej widoczny ( konkretnie na jednym z pośladków). Co ciekawe to nie pomagały za bardzo ćwiczenia oraz dieta. Bylam szczupła ale najwięcej tłuszczu miałam właśnie w okolicach pupy. I ten okropny cellulit....
Polecam zastanowić sie nad endermologią:
http://uroda-nasza.pl/co-to-jest-endermologia-i-kiedy-warto-ja-zastosowac/

Bardzo dobry zabieg, zmniejsza cellulit, sprawia, że jest o wiele mniej widoczny. Jedyne co warto jest zrobić to wybrac sie na to serią Pojedyncze zabiegi wiele nie zdziałąją.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda8989000

Ja w bardzo fajny sposób pozbyłam się cellulitu z ud. Poszłam na serię zabiegów z ender-mologi. Fajny zabieg ,a bardzo ładnie mi zlikwidował cellulit i ujędrnił ciało. Z zabiegu je-stem bardzo zadowolona i polecam jak najbrdziej. Ja robiłam w Klinice Galena w Bielsko Białej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...