Skocz do zawartości
Forum

Specjalista od wypadania włosów w Gdańsku


Gość pestor33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pestor33

Witam.Pytanie kieruję do osób z Gdańska. Czy ktoś może mi tutaj polecić dobrego specjalistę od wypadania włosów? Od jakiegoś czasu mam z tym bardzo duży problem. Włosy sypią mi się niemiłosiernie. Mam coraz większe zakola . Na przeszczep włosów mnie nie stać ( sprawdzałem sobie ceny...). Wykonałem już trichogram oraz wyszło na to,że wszystko równięz jest dobrze. Badania hormonalne ( testosteron, tarczyca) równiez w normie.
Co mam dalej robić? ;/ Czy jest w Gdańsku ktoś kto specjalizuje się w takich beznadziejnych przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Gość marek7722

Przeszczep włosów to jedna z metod. Nie zawsze jest to skuteczne . Odpowiednią metodę powinien polecić Ci lekarz. Takie samodzielne szukanie sposobów na odzyskanie włosów nie jest zawsze skuteczne. Zastanów się nad biopsją skóry głowy.W Gdańsku z tego co wiem to wykonują jedynie na Skłodowskiej ( w clinica cosmetologica) ale jeszcze możesz poszukać w sieci. Właśnie jestem po zabiegu. Jutro już mają być wyniki, idę na wizytę.

Odnośnik do komentarza
Gość pestor33

Ile kosztuje taka biopsja i czy jest to bolesne? Jak Twoje wyniki? Kilka moich znajomych próbowało mi doradzić jakieś tam wcierki czy kosmetyki ale potem doczytałem sobie w sieci,że dziewczyny maja problemy z wypadaniem z innych powodów oraz nie ma co ich w tym zakresie słuchać ;/

Odnośnik do komentarza
Gość marek7722

Nie tylko u dziewczyn. U każdego może być to problem z innego powodu. Tak więc nie warto jest leczyc sie samodzielnie ale po prostu odzalowac tych kilka groszy i wybrac sie do lekarza, który moze Ci cos solidnie doradzic. Biopsja nie jest bolesna. Znacz się znieczulenie trochę boli ale to dlatego,ze znieczulaja Cie zastrzykiem, Trwa dosc krotko . Pobieraja Ci tam wycinek skory glowy.Potem dokladnie go badaja oraz dzieki temu moga Ci powiedziec jaka metoda leczenia bedzie najlepsza.
koszt 350 zl

Odnośnik do komentarza

Lecze sie w tym samym miejscu o ktorym tutaj pisze marek 7722. Rowniez mialem biopsje. Troche bolalo ale to moze dlatego,ze bylem nieco przewrazliwiony podczas badania. Obecnie jestem po kuracji dermapenem.Nie byla tania ale doszedlem do wniosku,ze skoro tyle hajsu juz wylozylem na rozne kosmetyki i wcierki ze nie bede oszczedzal. Od kuracji minal miesiac czyli czas po ktorym wlosy zaczynaja odrastac oraz jestem pod wrazeniem bo zaczynaja sie pojawiac nowe wlosy.Wyrasta jakby szczecina. Stare wlosy rowniez sie wzmocnily.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...