Skocz do zawartości
Forum

piękne usta


Gość miigotka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MisiaPysia22

Jeśli chodzi o powiększenie ust, to moze warto pomyśleć o jakimś dobrym zabiegu np powiększane ust jakimś dobrym preparatem. Wybierając sie do gabinetu medycyny estetycznej warto zwrócić uwage na jakich preparatach pracuje dany lekarz. Mój pracował na preparacie Restylane. 1ml generalne wystarczył i tyle, efekt bardzo naturalny i długo utrzymujący się. Mi efekt utrzymał się z 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Ja również zgodzę się z poprzedniczkami, sama mam ten sam problem co Ty... Wąskie usta były moją zmorą do czasu kiedy nie zaczęłam kombinować z makijażem :)
Po pierwsze to zadbaj o usta, regularnie wykonuj peeling np. z cukru i miodu, korzystaj z nawilżających pomadek a na codzień wykonując makijaż nie zapominaj o błyszczykach, które optycznie powiększają usta. Ja ostatnio zaopatrzyłam się w kilka sztuk błyszczyków do ust Kelly Queen Brilliant
Na codzień idealne i co ważne nie kleją się ani nie zbierają, usta są nawilżone i ponętne :)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej powiększyc usta kwasem hialuronowym. Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Powiększałam je w u siebie w Krakowie w klinice BonaDea. Usta miałam powiększane preparatem restylane Kysse. Bardzo polecam;) usta są jednakowo nawilżone, pełne i jędrne;)

Odnośnik do komentarza

Bardzo chciałam cos zmienić - stwierdziłam, że poprawię swoje usta:) Udałam się do fachowców, którzy zaaplikowali mi wypełniacz Restylane Kysse. Efekt przerósł moje oczekiwania. Usta są pięknie a zarazem subtelnie uwypuklone, kontur jakby wyraźniejszy.

Odnośnik do komentarza

Możesz powiększyć? Sama robię to kwasem w WellDerm w Warszawie. Oni używają w tym celu kwasu hialuronowego. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy, co według mnie jest ogromnym plusem. Cenowo tez wychodzi spoko, a efekt jest mega dobry, moje usta tez były cieniutkie, a teraz są pełne, pomalowane wyglądają przepięknie, a bez też naprawdę pięknie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja również zdecydowałam się na powiększenie ust chociaż powiem Wam, ze zastanawiałam się jak to będzie wygladało. Czy będzie wygladało dobrze czy źle.... Ale jestem zadowolona bo wyglada to bardzo naturalnie. Nie chciałam takiej ilości kwasu  hialuronowego aby to wygladało sztucznie.

http://beautytest.pl/medycyna-estetyczna-takze-dla-mlodych-kobiet/

I nie jest to na pewno zarezerwowane jedynie dla starszych osob.... 

Odnośnik do komentarza
Gość immagina

hej:) mam pytanie odnośnie tego jak duża zmiane w ustach można zrobić kwasem. Wiem ze preparat wstrzykuje się stopniowo i napewno trzeba kilku wizyt na ładne powiększenie ust. Tylko czy z wąskich da się wyczarować ładne, pełne usta samym kwasem? Szukałam zdjęć przed i po ale trochę mało tu wiec pytam,bo może którejś udało się uzyskać duży efekt:)

https://dbam-o-zdrowie.pl/czy-powiekszone-usta-moga-wygladac-naturalnie/

Chodzi mi tutaj o taki naturalny rezultat. 

Odnośnik do komentarza
Gość martinkahra

W kwestii ust mogę polecić wrocławskie Esderm. Skorzystałam z wypełniania ust kwasem hialuronowym i efekt jest fantastyczny! Dokładnie wytłumaczono mi jak to działa, zapoznano z przebiegiem zabiegu i otoczono odpowiednią opieką. Krótko mówiąc fachowcy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...