Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów a łysienie androgenowe


Gość Kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Piszę do Panstwa z nadzieją,że jestescie Nam w stanie pomóc ,bo to problem zarówno Mój jak i mojej narzeczonej. Jestesmy ze sobą 8 lat ,moja narzeczona od jakiś 7 lat boryka się z problemem nadmiernym wypadaniem włosów.Może Ja jako facet tego nie widzę,ale wiem,że jest to dla Niej wielki ogromny problem z którym nie potrafi sobie poradzić a Ja chciałbym Jej pomóc. Każde rozpoczęcie tematu jest zaraz dławione,a Ja nie chcę Jej dodatkowo stresować.Problemem jest również dokładne zdiagnozowanie co może być faktyczną przyczyną,z tego co udało Mi się ustalić jest to ŁYSIENIE ANDROGENOWE.Nie jestem w stanie ocenić,którego typu.Muszę wspomnieć ,że były robione badania krwi i hormonów jakieś 5 lat temu żaden lekarz dermatolog,endokrynolog,ginekolog nie był w stanie pomóc,wiem ile zdrowia,nerwów i stresów Ją to kosztuje,ile połkniętych tabletek przeciw wypadaniu włosów,różnych specyfików,ale to wszystko na nic Chociaż Ja dalej będe sie upierał,że wszystko jest o.k ,to jednak wiem,że kobiety zawsze wiedzą lepiej(zgadzam się z tym).Dlatego postanowiłem napisać do Państwa z prośbą o pomoc, o udzielenie porad do kogo mamy się udać z tym problemem jakie zrobić badania itd.....Każda wizyta u lekarza wiązała się z obawą,że tego się nie uda wyleczyć Pani łysieje. A czasem wystarczy usłyszec chociaż coś troszkę pozytywnego,pozytywne myślenie.A może jednak................ Pozdrawiam i przepraszam za kłopot Robert.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Ciężko jest ustalić przez internet przyczynę nadmiernego wypadania włosów. Nie napisałeś w jakich miejscach najczęściej wypadają włosy oraz jaka ilość jest tracona dziennie. Ważne jest również czy temu procesowi towarzyszą jakieś inne objawy. Namów dziewczynę na ponowną wizytę u lekarza. Najlepiej, żeby był to specjalista, który ma doświadczenie w leczeniu łysienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...