Skocz do zawartości
Forum

Podkłady do twarzy.


vitrum

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wyborze podkładu rodzaj cery ma zdecydowanie duże znaczenie. Jest wiele podkładów dostosowanych do konkretnych rodzajów! Natomiast ja mogę polecić podkłady EMANI, których składniki grają największą rolę. Jest to marka wegańska, których kosmetyki nie zawierają talku, silikonów ani żadnych sztucznych wypełniaczy, dzięki czemu nie tylko upiększa twarz, ale również nawilża. U mnie sprawdza się idealnie, nie powoduje żadnych podrażnień na skórze a długo się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Przy wyborze podkładu rodzaj cery jest bardzo ważny. Przykładowo w przypadku cery mieszanej i tłustej wskazane będą, tzw. podkłady typu "oil free", które nie zatykają porów. Poza tym, istotny jest również kolor podkładu. Nieodpowiednio dobrany do kolorytu skóry podkład nigdy nie będzie się dobrze prezentować.

Odnośnik do komentarza

Przy wyborze podkładu należy kierować się typem cery, który mamy - przy suchej sprawdzi się taki, który będzie wzbogacony o składniki nawilżające, przy tłustej matujące. Z kolei jeśli borykamy się z trądzikiem to lepiej zrezygnować z podkładów w formie płynnej i zastąpić je produktami mineralnymi w formie sypkiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest też dobór odpowiedniego koloru - w tej kwestii warto wspomóc się radą specjalisty, pracującego w dziale makijażu.

Odnośnik do komentarza

Halinka_j
Ja zawsze staram się dobrać podkład w idealnym dla mnie kolorze. Teraz moim ulubieńcem jest podkład Bourjois healthy mix, on jest w miarę lekki i nie zapycha twarzy, ładnie dopasowuje się do koloru skóry

Bardzo dobre podejście, ponieważ kolor podkładu jest bardzo istotny. Nieodpowiednio dobrany odcień fluidu nie będzie wyglądać naturalnie na twarzy. Tym samym podkład w ogóle nie spełni swojej roli, czyli nie przyczyni się do poprawy wyglądu cery.

Odnośnik do komentarza
Gość blanka22

Zgadzam się z Wami dziewczyny co do idealnego dobrania koloru podkładu. Sama wiem po sobie że nie jest to proste. Miałam kiedyś to szczęście ze będąc w jednej z drogerii trafiłam akurat własne na porady dotyczące doboru podkładu Loreal. Pani dobrała mi rok temu podkład Infallible i naprawdę nie szukam niczego innego. Jak już raz uda się Wam dobrze dobrać kolorek, to gwarantuję Wam że nie będziecie szukały niczego innego.

Odnośnik do komentarza

Halinka_j
To prawda, ciężko wybrać ten idealny kolor. Ja miałam z tym problem, z reguły pytałam o porady, bo jak sama dobierałam to nie zawsze trafiałam w dobry odcień... Czasem w sklepie wydaje się że kolor jest dobry, a potem nagle w domu jest on zupełnie inny

To właśnie dlatego warto przed zakupem przetestować próbkę podkładu na skórze twarzy. Sprawdzanie podkładu na skórze dłoni czy szyi niestety nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Polubiłam ostatnio podkład mineralny od firmy Ikor:
https://ikor.pl/23-podklady-mineralne

Dzięki mineralnym kosmetykom pozbyłam się niedoskonałości. Mam skorę z trądzikiem Pierwszym był właśnie podkład Ikor, który poleciła mi najoma . Normalny podkład "ciastkuje" mi się na twarzy . A ten jest
+ wydajny
+ bezpieczny dla skóry
+dobry skład
+"zniwelował " niedoskonałości
+ duża ilość odcieni
+ no i nie daje efektu ciastka

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jaki kiedykolwiek miałam - Eveline Better Than Perfect. Z okazji miesiąca kobiet jest na promocji w sklepach internetowych i stacjonarnych - tak jak inne kosmetyki tej marki. Nawet pod maseczką się nie ścierał - jedynie płyn micelarny jest w stanie go zmyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...