Skocz do zawartości
Forum

Skóra wokół oczu ! -


Gość XioXiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam ogromną prośbę, od jakiegoś czasu ciągle robią mi nowe rysy pod oczami ( mam 23 lata ) , nie wiem dlaczego , skąd , używam kremu pod oczu nawilzajacego ale to nic nie pomaga , podobnie jest ze skórą na twarzy, rozszerzają mi się pory robią dziurki.

Czy wiecie jak można mi pomóc? Niedługo bedę miał całe oczy w tych kreskach, co gorsza powstala taka jedna mocna gdzie jak sie usmiecham mam podwójny dołek pod oczami - strasznie to wyglada, gdy przy jednym oku jest a drugim nie.. Nawilzam skórę ale nie wiem od czego to się dzieje.

http://ri.pinger.pl/pgr216/522dcd91000cba824e5ccea3/Odfddddbrazek1.jpg

takich kresek mam pełno !

Odnośnik do komentarza

To naturalne, że dostrzegasz na skórze coraz więcej zmarszczek mimicznych, bo procesy starzenia postępują mniej więcej po 20 roku życia i tego rodzaju linii będzie przybywać. Jednak patrząc na zdjęcie wcale nie widać, żeby było ich aż tak dużo ;). Możesz ewentualnie rozważyć stosowanie kremów z retinolem, bo substancja ta posiada właściwości typu anti-age. Samo nawilżanie może nie być wystarczające.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chodzi mi o to bardziej, ze skóra wokół oczu jest sucha i po prostu czuje jak mnie piecze po czym zauwazam takie wlasnie "zmarszczki" Skóra tak jakby piekła w okolicy oka i one powstają. Byłem dziś u kosmetologa i mówił iż nie jest to normalne aby w tak krótkim czasie , powstało ich aż tyle :> Pani zrobiła mi jakąś maseczkę mega ultra nawilżająca, mam miec jeszcze 2 takie , zobaczymy jakie bedą efekty.

Odnośnik do komentarza

~XioXiu
Witam

Chodzi mi o to bardziej, ze skóra wokół oczu jest sucha i po prostu czuje jak mnie piecze po czym zauwazam takie wlasnie "zmarszczki" Skóra tak jakby piekła w okolicy oka i one powstają. Byłem dziś u kosmetologa i mówił iż nie jest to normalne aby w tak krótkim czasie , powstało ich aż tyle :> Pani zrobiła mi jakąś maseczkę mega ultra nawilżająca, mam miec jeszcze 2 takie , zobaczymy jakie bedą efekty.

Jeśli skóra okolic oczu jest mocno przesuszona i podrażniona to po zakończeniu maseczki przygotowanej przez kosmetologa możesz ewentualnie wypróbować produkt marki SVR Topialyse parpebral pod oczy. Kosmetyk ten odpowiednio nawilża skórę, natłuszcza, a także łagodzi ewentualne podrażnienia.

Odnośnik do komentarza

hej! Ja używam kremu pod oczy z serii aa i jestem bardzo zadowolona . Niedawno przegladałam nawet gazetkę hebe w aplikacji Moja gazetka i wypatrzyłam tam promocję na kosmetyki do twarzy i ten krem pod oczy także jest. Możesz kupić sobie i sprawdź może akurat Ci pomoże , jak dla mnie jest suuper !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...