Skocz do zawartości
Forum

Trądzik - nic już nie pomaga. Pomocy!


Biała mamba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pisalam tutaj kilka lat temu szukajac jakiegos zlotego srodka na tradzik, przez tych pare lat probowalam wielu i czesto drogich rzeczy ale wszystko malo skutkowalo. W koncu znalazlam swoj "zloty srodek" i Wam wszystkim bardzo go polecam bo jest niedrogi, naturalny i nie ma efektow ubocznych. Przesylam zdjecie efektow, pierwsze sprzed kilku miesiecy, drugie sprzed miesiaca i ostatnie sprzed kilku dni. W razie pytan zapraszam na priv :)

monthly_2018_01/tradzik-nic-juz-nie-pomaga-pomocy_5505.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia2912

Ja myślę że musisz dac sobie czas. Takie kremy czy tabletki trzeba brac dlugo, nawet prawie rok, zeby wszystko sie ladnie zagoilo i zniknelo. Czasami nawet podczas brania na poczatku sie tradzik zwieksza. Spróbuj z sevolium czy jakos tak, podobno bardzo dobry naturalny krem.

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś jakoś zmienić dietę i nawyki pielęgnacyjne? Ja zaczęłam sobie złuszczac skore za pomoca tylko mokrej szmatki z mikofibry a dodatkowo smarowac kremem codziennie sevolium i jest duzo lepiej. Już 4 tygodnie i efekty są. No i twarz mi nie wyschła i nie jest aż taka podrażniona jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza

A próbowałaś maski węglowej Carbo Detox od Bielendy? Ja mam cerę tłustą i własnie zaczęłam stosować regularnie ich maski i przyznam szczerze, że widzę znaczą poprawę, trądzik jest mniejszy, zaczerwienienia nie tak wyraźne a nowe wypryski wyskakują rzadziej.

Odnośnik do komentarza

To się uśmiałam z tej lewatywy :D
Mój brat tez ma sevolium no ale nie chcielismy zeby bral leki bo ma dopiero 16 lat a one sa bardzo silne i w ogole.... Mi na razie wystarczaja maseczki z glinki zielonej bo mam cere calkiem gładka i jakichs problemow wiecej nie zauwazylam

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze by twarz pielęgnować czyli stosować odpowiednie kremy czy maseczki na cerę trądzikową. Sama się z tym zmagam i kiedyś to wstydziłam się wyjść z domu. Ale odkąd używam krem regulujący sebum i przeciwtrądzikowy oraz maseczkę z biocelulozy przeciwtrądzikowa marki Calluna Medica to widać efekty. Teraz nie wstydzę się mojej twarzy , Te kosmetyki są na prawde dobre.

Odnośnik do komentarza

Na trądzik dobrze też działa tlenoterapia. Ja się męczyłam długo i jak zaczęłam chodzić do komory hiperbarycznej do ATAmedu to zauważyłam poprawę. Ogólnie skóra jest w lepszej kondycji, gładsza i jakby lepiej nawilżona. Warto spróbować, na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc :)

Odnośnik do komentarza

Ja Ci powiem, że od kilku miesięcy choruję na astmę i lekarz zalecił tlenoterapię. Mam własny koncentrator tlenu (dokładnie oterapia OLV-B1) i zauważyłam, że stan skóry twarzy znacznie się poprawił. Nawet nie pomyślałabym, że to może mieć związek z terapią tlenem.

Odnośnik do komentarza

~Aniulka335
U mnie najlepiej sprawdził się Sevolium. Ma fajną konsystencje, dobrze nawilża i super pachnie. PS. krosty zniknęły po 3 tygodniach całkowicie :)

Łaał szybko u Ciebie zadziałało, u mnie to tak po 3 tygodniach pierwszy efekt był, ale może to przez to, że straszne bruzdy miałam na twarzy, całe szczęście, że wogóle mi pomógł.

Odnośnik do komentarza

Cześć, dziewczyny! :) Niestety również borykam się z tym samym problemem, co Wy. :( Jednak mam go w "początkowym stadium". Myślę, że Krem przeciwtrądzikowy calluna Medica na początku będzie idealny. Czytałam o nim ostatnio i osoby z trądzikiem bardzo sobie go chwaliły, tym bardziej że jest na naturalnych składnikach. Myślicie że na początkowym stadium warto wypróbować ?

Odnośnik do komentarza

Ja z trądzikiem poradziłam sobie biorąc cynk i wit A. Te ropne zmiany zagoilam sobie preparatem z DSMO, który polecila mi ciotka. To jest preparat naturalny, nie wysusza skóry, w sensie po jego zastosowaniu nie mam spiętej. Te ropne zmiany jakby zostaly wyciszone. Jest wiele artykułów o DMSO w walce z chorobami skóry i nie tylko. Poczytaj sobie na https://stopbol.pl/.

Odnośnik do komentarza

Moja córka też miała bardzo duże problemy z cerą. Próbowała chyba wszystkiego z różnych leków i kosmetyków ale z marnym skutkiem. Dopiero kiedy znajoma mi poleciła ekstrakt z dąbrówki to udało się opanować sytuację. Tylko jak będziecie to stosować to nie kupujcie zwykłego ziela bo jest za słabe. Najlepiej działa ten właśnie ekstrakt. Powodzenia w walce o zdrową cerę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...