Skocz do zawartości
Forum

Cienie i worki pod oczami


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Odkad pamietam zawsze miałam cienie i worki pod oczami.To raczej nie ze zmeczenia ponieważ spie ok 6-8 hNie wiem jak sobie z tym poradzic. Probowalam już chyba wszystkiego maseczki, kostki lodu ale one wciąż nie znikaja. Bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Cienie pod oczami mogą wynikać z nagromadzenia pigmentu w skórze bądź z tego, że skóra jest cienka i prześwitują przez nią naczynia krwionośne. Domowe zabiegi w obydwu przypadkach niewiele dadzą. Redukcję cieni możesz osiągnąć dzięki laseroterapii bądź radiofrekwencji mikroigłowej. O tym, który zabieg będzie dla ciebie dobry, powinien zadecydować lekarz.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

ej odnośnie tych maseczek:) Czy można je dostać w rosmanie? Bo ostatnio jak pokazałem się na tym portalu dla pewnych osób, to dali mi w skali od 1/10 tylko 5 po czym stwierdzili, że> szału nie ma< i modelem jeszcze nie jestem:( Czy dzięki maseczkom odmładzającym udało by mi się podnieść swój wynik, przynajmniej do tej siódemeczki? xD

Odnośnik do komentarza

~Steffania
Mi bardzo pomógł serum żel na powieki i pod oczy ze świetlikiem od Avy :) Zniwelował cienie i opuchliznę pod oczami i dodatkowo nawilżył i odżywił skórę

Kosmetyki ze świetlikiem mogą przyczynić się do redukcji cieni oraz obrzęków skóry okolic oczu. Z całą pewnością, jeśli nam dokuczają te mankamenty urody to warto znaleźć miejsce w kosmetyczce na taki kosmetyk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...