Skocz do zawartości
Forum

Słabe, miękkie i rozdwajające się paznokcie


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję pomocy lekarza kosmetologa. Mianowicie moim problemem są słabe, miękkie i ciągle rozdwajające się paznokcie, a co za tym idzie łatwo sie łamią. Czy w takiej sytuacji mogę udać sie na manicure hybrydowy? Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

O ile masz ładne naturalne paznokcie. Nie każdy moze pochwalić się ładnymi naturalnymi paznokciami, sama mam bardzo słabe niestety i kiedy nosiłam naturalne to bardzo mocno mi sie rozdwajały. Na początku robiłam pazurki samej sobie, potem jednak tak mnie to wciągneło ze postanowilam sie rozwijac i obecnie sobie dorabiam robiąc innym Oczywiście jestem po profesjonalnych studiach ( bez nich raczej nie odwazyłabym sie robić pazurków innym osobom).

W przyszlości planuję otworzyc swój własny gabinet na pełny wymiar.

Najlepsze szkolenia paznokciowe w Polsce oferuje Natalia Larina https://natalialarina.pl/12-kup-szkolenia

Odnośnik do komentarza

no to na takie problemy to dam ci tanie i szybkie rozwiązanie ? SOS dla kruchych i łamliwych paznokci z Eveline, odżywka kosztuje coś koło 10 złotych i efekty to zobaczysz już po tygodniu. Zamów przez neta po prostu i nie trac czasu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...