Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby zarost na twarzy był gęstszy i ciemniejszy?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić aby mój zarost na twarzy był gestrzy i ciemniejszy? Jestem naturalnym blondynem i moj zarost jesy bardzo ,, rzadki" i bardzi barfzo jasny, prawie go nie widać. Czy są jakieś sposoby aby mkn zarost stal sie gestrzy i ciemniejszy?

Odnośnik do komentarza

hmmm z badań które kiedyś wyczytałem golenia nie specjalnie nie pomoże. :( Tu chodzi o geny jedni mają mniejszy drudzy większy. Jedynie znaną mi metodą która została nieoficjalnie przetestowana (pod względem zarostu brody) jest lek na nadciśnienie stosowany miejscowo, ale to już grubsza sprawa i koniecznie wymaga konsultacji z lekarzem. Teoretycznie przynajmniej jeśli chodzi o wzrost włosów na głowie, jak i na brodzie jest bardzo podobny wiec stosowanie "leczenia" podobnego powinno przynieś skutek. Np. badanie nad peptydami miedzi powiększą mieszki włosowe nawet 4-8 razy, dodatkowo dobrym stymulatorem jest procyjanidyna b2 która działa podobnie do minoxidil w badaniach nawet okazała się lepsza, ale ZAZNACZAM nie były prowadzone oficjalne badania naukowe co do zarostu na twarzy, co nie daje nam 100% pewności. Stosowanie każdej metody wymaga konsultacji lekarza. Ważny jest jeszcze twój wiek bo może być tak że gdy jesteś jeszcze na wczesnym poziomie rozwoju fizycznego to zapewne jeszcze zarost się sam wzmocni bez udziału "dodatków".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...