Skocz do zawartości
Forum

Jak depilować nogi?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Myślę, że warto zakupić lepszej jakości maszynkę - taką, która ma kilka ostrzy i pasek z kompleksem łagodzącym. Do tego żel lub pianka według uznania - natomiast po jego aplikacji, proszę dać mu kilka minut, by był w stanie zmiękczyć włos po czym można przystąpić do golenia. Kolejny krok to zmycie resztek produktu, delikatne osuszenie skóry i aplikacja produktu łagodzącego (np żel aloesowy). Jeśli z kolei chciałaby Pani usunąć owłosienie trwale, można rozważyć wdrożenie epilacji laserowej. W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.
Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Odnośnik do komentarza

Ja moge Ci polecić to co ja używam-Braun IPL. Jak dla mnie najbardziej delikatna depilacja-nic nie boli a włoski są coraz słabsze i niedługo wcale nie będe ich miała. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie mam żadnych niechcianych krostek ani podrażnien po depilacji.

Odnośnik do komentarza

Ja szukałam dla siebie bardziej trwałej metody depilacji, bo wiadomo, że codzienna walka z maszynką nie jest niczym przyjemnym. Zdecydowałam się na serię zabiegów Epilfree, polecono mi to w salonie jako alternatywę dla lasera dla osób z jasnymi włosami (u których laser często się nie sprawdza):)

Odnośnik do komentarza

nana31
epilfree? A możesz coś więcej o tym zabiegu ile trwa czy jest bolesny/

pewnie już o tym pisano ale mogę powiedzieć - czemu nie
a więc sam zabieg jest bezbolesny a jeśli chodzi o to ile trwa - to trzeba zaliczyć kilka zabiegów a to już są indywidualne sprawy a później już tylko raz na długi czas zabieg przypominający

Odnośnik do komentarza

Jeśli denerwuje Was golenie się maszynką zawsze mozna zdecydować sie na depilacje laserową... I nie - depilacja taka nie jest zarezerwowana wyłacznie dla kobiet bo wielu mężczyzn się na nia wybiera.

Jeśli już jednak zdecydujecie sie na taki zabieg, polecam poczytać sobie o laserach. Nie polecam depilacji światłem ale lepiej light sheer.  https://praca-gdansk.com.pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-zdecydowac-sie-na-depilacje-laserowa/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...