Forum Uroda

Domowe sposoby na rozstępy

~z...l

~z...l

Bardzo bym chciała się dowiedzieć jak usunąć rozstępy domowym sposobem i jak zadbać o wagę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

oleńska

oleńska

Jeśli chodzi o rozstępy to jest sporo sposobów. Jednym z nich jest np. Bio Oil. Warto go zastosować na całym ciele. Jeśli chodzi jednak o szybsze efekty to ja stosuję Serum z Taovitala. Cena może nie jest najmniejsza, ale mówimy o konkretnych działaniach, więc warto zainwestować, ja na początku też stosowałam tanie półprodukty i marnowałam tylko czas i pieniądze. Taovital ma produkty oparte na naturalnych składnikach więc na pewno się nie zawiedziesz :).

124034 olenska Kobieta, 29 lat, Oświęcim
kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Na chwilę obecną jedynym skutecznym zabiegiem na rozstępy jest radiofrekwencja mikroigłowa. Seria zabiegów przynosi bardzo zadowalające rezultaty. Metoda ta nie należy do najtańszych, ale z całą pewnością jest warta swojej ceny.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa

Odpowiedź eksperta

z...I, ewentualnie na początek proponuję zwrócić uwagę na wygląd rozstępów. Jeżeli są to świeże zmiany i mają kolor od czerwonego do purpurowo-fioletowego – kosmetyki mogą zmniejszyć ich widoczność. Jeżeli masz na myśli stare rozstępy, które są białe to niestety w tym przypadku kosmetyki nic nie zdziałają. Jak wyglądają twoje rozstępy?

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 31 lat, Warszawa
~ponte

~ponte

Używajcie przez całą ciążę żelu do masażu HB i wtedy będzie OK. Oczywiście to wymaga solidności w tej pielęgnacji. Niestety, ale bez tego nie utrzymacie normalnej cery. Bardzo łatwo o rozstępy w takim przypadku.

~Mistelera

~Mistelera

Niestety ale jeśli rozstępy się juz pojawia to bardzo trudno jest się ich pozbyć domowymi sposobami. Proponowalabym nie liczyć na kosmetyki, nie ma opcji usunięcia rozstępów kosmetykami.
Jedyne opcje to zabiegi:
laser
karboksyterapia
ewentualnie mezoterapia czy endermologia, która poprawia wyglad samej skóry: http://depilacjalaserem.info.pl/co-to-jest-endermologia/ - na stronie jest opis zabiegu.

~Weronika45o

~Weronika45o

Na rozstępy polecam laser frakcyjny IPIXEL, miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i doradzono mi 6 zabiegów, co miesiąc. Jest znaczna różnica, rozstępy są praktycznie niewidoczne gładka skóra i wyrównany koloryt. W domu miałam do tego stosować masaże z oliwka. Zabiegi robiłam w kłonicę Dr Legrand, polecam ta klinikę.