Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z wypadaniem włosów?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardzo wypadały włosy po ciąży, długo karmiłam piersią, nie brałam witamin i odbiło się to na organizmie. Po drugiej ciąży byłam mądrzejsza i zaczęłam brać witaminy dla karmiących i później jeszcze odkryłam oeparol piekna skóra, włosy i paznokcie i też go włączyłam do diety :)

Odnośnik do komentarza
Gość sprawdź

Przy nasileniu choroby i większej dawce leków, garściami wypadały mi włosy lekarka zabroniła stosowania preparatów kosmetycznych, które mogą mnie uczulać. Przypomniałam sobie stary sposób na odżywkę żółtko, 2 łyżki piwa, kilka kropel cytryny, jeśli ktoś ma suche włosy można dodać kilka kropel oliwki lub oleju kokosowego. Przed myciem wsmarować na 15 min, rewelacja polecam.

Odnośnik do komentarza

~aldek
Mi bardzo wypadały włosy po ciąży, długo karmiłam piersią, nie brałam witamin i odbiło się to na organizmie. Po drugiej ciąży byłam mądrzejsza i zaczęłam brać witaminy dla karmiących i później jeszcze odkryłam oeparol piekna skóra, włosy i paznokcie i też go włączyłam do diety :)

Po ciąży praktycznie każda kobieta obserwuje skłonność do nadmiernego wypadania włosów. Jest to związane z gwałtownymi zmianami poziomu hormonów w organizmie. Zazwyczaj jednak po kilku tygodniach problem znika. Oczywiście warto w tym czasie stosować suplementy diety wzmacniające włosy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...