Skocz do zawartości
Forum

Odżywki dla faceta na objętość włosów


Gość Gość54

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość54

Pomimo swojego młodego wieku - 19 lat mam spore zakola, chociaż włosy mi nie wypadają (to już chyba wrodzone). Jednak głównym problemem są włosy, które wydają mi się jakieś suche, rzadkie i cienkie. Czy mógłby ktoś polecić jakąś odżywkę, szampon cokolwiek co mogłoby jakoś widocznie poprawić objętość włosów? Właściwie, to nawet może być damskie, jeżeli tylko miałoby mi pomóc.

Odnośnik do komentarza

Szukaj szamponów zawierających w składzie wyciąg z żeń szenia, witaminy z grupy B, ekstrakt z rzepy czy chininy. Wszystkie te składniki pobudzają mikrokrążenie skórne, dzięki czemu więcej składników odżywczych dociera do cebulki włosa. W czasie mycia głowy poświęć kilka minut na masaż skóry tych okolic. To również pomaga ;)

Odnośnik do komentarza

Szampon nadający włosom objętości HB Jeunesse. Dużą zmianę u mnie było widać po kilku myciach. Ogólnie włosy w znacznie lepszym stanie, zdrowsze, ładniejsze, bardziej odżywione, miłe w dotyku. Ale tak jak mówię - systematyczność na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam - wystarczy systematycznie stosować HB Jeunesse, włosy powinny powrócić do zdrowia i ponownie zacząć normalnie wyglądać. Pewnie, że duża odmiana nie przyjdzie natychmiast, ona będzie wymagała czasu, ale jednak to co chcieliście, z pewnością uzyskacie.

Odnośnik do komentarza

Używaj systematycznie HB Jeunesse, sądzę że i w waszym przypadku rzeczywiście będzie lepiej, bo akurat moje włosy nabrały połysku, wyglądają zdrowo, znacznie lepiej, ale wiadomo przecież, że docelowa zmiana nie nadeszła od razu, wymagała ona czasu.

Odnośnik do komentarza

Na 99 proc. zauważysz poprawę sytuacji - fryzomania.pl/kemon-and-finishing-dry-vol-32-spray-nadajacy-objetosc-wlosow-200ml.html U mnie to znakomicie działało i rozwiązało problem. W zasadzie wszystko poszło w dobrym kierunku i tak to powinno wyglądać, ale bez jakościowych kosmetyków cudów nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Gość MandziaWandzia
7 godzin temu, Gość melchior napisał:

z kerastase jest fajny szampon odswiezajacy i zageszczajacy w takim czarnym opakowaniu, polimery tauryna i cos tam jeszcze.. na efekt trzeba poczekac jak ze wszystkim ale warto go kupic

Ten szamon jest swietny. Jak kupilam go dla meza to spojzal na mnie jak na wariatke bo jak to szampon za tyle kasy ? Ale ostatecznie efekt jest wiec juz nie psioczy na mnie ? Teraz jest na promocji na notino  https://www.notino.pl/kerastase/densifique-orzezwiajaca-i-ujedrniajaca-szamponowa-kapiel-nadajaca-wlosom-gestosc/p-589206/

Odnośnik do komentarza
Gość katarynka
W dniu 14.03.2021 o 21:51, Gość wiochmen napisał:

nie pomogly mi ani wcierki ani szampony ani odzywki. mialem przeszczep wlosow i tylko to naprawde ma sens

moze uzywales zlych kosmetykow :) albo poprostu genetycznie masz problemy z lysieniem. nie wszystko da sie przeskoczyc

Odnośnik do komentarza

a czy byles u trychologa? bo lysienie moze byc uwarunkowane genetycznie, albo wywolanen czynnikami zewnetrznymi jak stres czy zla dieta. sam mialem taki sam problem i przyczyna byl stres w pracy, prace zmienilem, ale wlosy byly w kiepskim stanie. z racji zawodu nie moglem sie ogolic na lyso, wiec zdecydowalem sie na kuracje haircare. robilem ja w klinice vesuna z krakowa i nie zaluje. kilka tygodni od odstatniego zabiegu, wlosow przybylo i jest ich naprawde duzo.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwestynka
21 godzin temu, Gość Gość wołoszczyn napisał:

Nie wiem czy zawinila u mnie genetyka. Sprobowalbym jakies kosmetyki ale nie wiem jakie. Wlosy wypadaja ale nie ma zakola

Wołoszczyn nie wiem co stosowales do tej pory i czy wogole ale moj maz tez mial duze problemy z łysieniem, pomogly mu dopiero kapsulki Vichy Dercos Aminexil Clinical 5. Fakt nie są tanie ale warte zdecydowanie kazdego grosza. Na notino nie zaplacisz za przesylke za nie bo tam od 100zl jest darmowa. Jak nic innego nie dziala to spróbuj ich ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...