Forum Uroda

mezoterapia - warto czy nie?

~lidka-lidka

~lidka-lidka

Ostatnio byłam na wizycie u lekarza medycyny estetycznej, który polecił mi mezoterapię. Slyszalam jednak różne opinie o tym zabiegu. waszym zdaniem warto?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~LILOUU

~LILOUU

zrób sobie wypełniacze albo botox...wtedy od razu zobaczysz efekt

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Wszystko zależy od stanu skóry. Zabieg ten pobudza skórę do intensywnej odnowy (wszystko za sprawą mikronakłuć) oraz silnie ją nawilża. Przyczynia się również do spowolnienia starzenia.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa

Odpowiedź eksperta

~LILOUU
zrób sobie wypełniacze albo botox...wtedy od razu zobaczysz efekt

Rzeczywiście efekty po botoxie czy wypełniaczach są widoczne niemal od razu. Niemniej jednak, nie u każdego występują wskazania do wykonania tych zabiegów. Jeżeli nie ma konieczności ich wykonania to można ograniczyć się do mezoterapii. Na wszystko przyjdzie czas ;)

~igalka

~igalka

Pewnie, że warto, moja skóra się mega poprawiła. Jakby ktoś szukał dobrego lekarza z Wrocławia to Kankiewicz jest taki. Byłam u niego w klinice i obsługa cud miód, zaopiekowali się mna.

Odpowiedź eksperta

Warto ponieważ stymulujemy skórę do szybszej odnowy i dostarczamy do jej głębokich warstw składniki odżywcze :)

Jaga32

Jaga32

Ja miałam wykonaną mezoterapię . Na początku były tylko bąbelki, potem jednak pojawiły się zgrubienia i świąd twarzy. Od 2 miesięcy nie mogę sobie z tym poradzić a doktor zwolniła się z pracy i nie ma z nią żadnego kontaktu, nigdzie nie pracuje?
Uważajcie na oszustów. Ja teraz po tym wszystkim leczę się u dermatologa maściami immunologicznymi z małym skutkiem

190679 jaga32 Mężczyzna, 85 lat, Warszawa
~Vaiana

~Vaiana

Spróbuj mezoterapię próżniową dermal. Ja jestem zachwycona z efektów. Do tej pory miałam jedno podejście do mezoterapii i jak zaczął doktor robić okolicę oczu to dosłownie zeszłam. Omdlałam, mimo znieczulenia. Trafiłam do MTTEstetica z koleżanka na konsultację w ramach dni otwartych i poszłyśmy obie na zabieg. Mega, zero bólu, nawet w okolicach oczu. Pani z Kliniki robiła zabieg z wielką precyzją i delikatnością. Jak się zdecyduje na jakieś igły to tylko tam!