Skocz do zawartości
Forum

mezoterapia - warto czy nie?


Gość lidka-lidka

Rekomendowane odpowiedzi

~LILOUU
zrób sobie wypełniacze albo botox...wtedy od razu zobaczysz efekt

Rzeczywiście efekty po botoxie czy wypełniaczach są widoczne niemal od razu. Niemniej jednak, nie u każdego występują wskazania do wykonania tych zabiegów. Jeżeli nie ma konieczności ich wykonania to można ograniczyć się do mezoterapii. Na wszystko przyjdzie czas ;)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wykonaną mezoterapię . Na początku były tylko bąbelki, potem jednak pojawiły się zgrubienia i świąd twarzy. Od 2 miesięcy nie mogę sobie z tym poradzić a doktor zwolniła się z pracy i nie ma z nią żadnego kontaktu, nigdzie nie pracuje?
Uważajcie na oszustów. Ja teraz po tym wszystkim leczę się u dermatologa maściami immunologicznymi z małym skutkiem

Odnośnik do komentarza

Spróbuj mezoterapię próżniową dermal. Ja jestem zachwycona z efektów. Do tej pory miałam jedno podejście do mezoterapii i jak zaczął doktor robić okolicę oczu to dosłownie zeszłam. Omdlałam, mimo znieczulenia. Trafiłam do MTTEstetica z koleżanka na konsultację w ramach dni otwartych i poszłyśmy obie na zabieg. Mega, zero bólu, nawet w okolicach oczu. Pani z Kliniki robiła zabieg z wielką precyzją i delikatnością. Jak się zdecyduje na jakieś igły to tylko tam!

Odnośnik do komentarza

Mezoterapia świetnie odżywia i nawilża skórę od środka. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Ważne abyś uzyskała jak najwięcej informacji na temat preparatu, który będzie użyty do zabiegu oraz wykonała go u specjalisty. Pamiętaj, że najlepsze efekty osiąga się zawsze przy serii zabiegów oraz przy odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja powiem, że zależy ;) Ale to najlepiej oceni specjalista. Myślę, że w przypadku wypadania sezonowego mezoterapia może nie będzie niezbędna, choć w moim przekonaniu jest jak najbardziej skuteczna. Na poważniejsze przyczyny łysienia są też wykorzystywane inne metody.

Odnośnik do komentarza

Mezoterapia jest faktycznie fajnym zabiegiem, bo daje dobre rezultaty, choć ja akurat mam doświadczenie z mezoterapią skóry głowy. Zabieg miałam robiony preparatem Plinest Body i przyznaję, że rezultaty przeszły moje oczekiwania.Włosy przestały wpadać, wzmocniły się i rosną nowe. Samo nakłuwanie dla niektórych może być nieco nieprzyjemne, ale według mnie nie jest to bolesne.

Odnośnik do komentarza

Próbowałam i dla mnie super działa. Nie chciałam sięgać po jakieś wypełniacze, zależało mi, żeby skóra była odżywiona i cera rozświetlona. W salonie http://salon-estela.pl/ panie poleciły mi bb glow i uzyskałam taki efekt, o który mi chodziło. Żadnych skutków ubocznych nie było ;) Teraz to mój ulubiony zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość Karmalana

Jestem zdecydowanie na tak. Od pierwszego zabiegu wykonałam bardzo wiele zabiegów mezoterapii ale osobiście widzę zdecydowane efekty na plus względem mojej twarzy. Wybrany preparat podawany jest podskórnie za pomocą mikroskopijnych nakłuć w odległości mniej więcej 0,5-1,5 cm na głębokość od 1 do 3,4 mm. Po skończonym zabiegu na skórze występują niewielkie uwypuklenia w miejscu nakłuwania. Ale to wszystko się wchłania :) Za to efektem jest nawilżona oraz odżywiona skóra. O wiele lepiej niż po jakichkolwiek kremach.
Zabieg wykonywałam w tej klinice w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie mogę polecić. Niedawno skończyłam serię zabiegów mezaterapii igłowej twarzy w centrum: www.cziu.eu. Moja skóra stała się wyraźnie bardziej nawilżona i odmłodzona. Zmarszczki także są teraz płytsze i mniej widoczne. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Odnośnik do komentarza

Miałam kilka zabiegów i mogę polecić. Nie możesz tutaj liczyć na to, ze depilacja taka sprawi, ze całkowicie pozbędziesz się zmarszczek, jednak cera zostanie odmłodzona, będzie wyglądała o wiele ładniej, młodziej. Ładniejszy będzie również jej koloryt :) Przynajmniej tak było u mnie.

Z tych odmładzających zabiegów polecam również lipofilling:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/adivive-komorki-macierzyste/

Szczególnie, ze z wiekiem traci sie tłuszcz na skórze i to sprawia, ze cera wyglada na starszą niż jest. 

Odnośnik do komentarza
Gość Daria36

Ja uważam, że warto. Sama chodziłam na mezoterapię mikroigłową twarzy z użyciem koktajli z kwasem hialuronowym do gabinetu www.gabinetprestige.pl w Kaliszu. Zabiegi przyniosły rewelacyjne efekty. Moja cera stała się wyraźnie jędrniejsza, gładsza i pozbawiona niedoskonałości. Teraz zastanawiam się nad mezoterapią skóry głowy, by wzmocnić swoje włosy. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Często korzystam z zabiegu mezoterapii igłowęj. Na twarz stosuje przeważnie osocze PRP podawane przy pomocy zabiegu mezoterapii igłowęj. Mam też problemy z wypadającymi włosami tutaj stosuje DR Cyja. Efekty zarówno na twarzy jak i na głowie widzę ogromne. Skóra twarzy jest wyraźnie nawilżona napięta odżywiona.. Jeżeli chodzi o głowę włosy przestały lecieć garściami i pojawiało się bardzo dużo baby hair ów. Na zabiegi chodzę do Polskiego instytutu Medycyny i kosmetologii. Efekty zarówno na twarzy jak i na głowie widzę ogromne. Skóra twarzy jest wyraźnie nawilżona napięta odżywiona.. Jeżeli chodzi o głowę włosy przestały lecieć garściami i pojawiało się bardzo dużo baby hair ów. Na zabiegi chodzę do polskiego instytutu Medycyny i kosmetologii Jako modelka. Mam tam dobranoc cały plan zabiegowy przez lekarza szkoleniowca z zakresu medycyny Estetycznej. Zabiegi wykonuje zawsze kursant pod okiem doświadczonego lekarza, a dzięki temu płacę tylko za produkt a nie pełen koszt zabiegu. Czyli za doktora cy ja zamiast 900 zł płacę 300.  https://pimik.pl/kontakt/

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że warto, ale żeby efekt był widoczny, to niezbędne jest wykonanie kilku zabiegów, jedna wizyta to zdecydowanie za mało. Ja była 4 razy i jestem mega, ale to mega zadowolona. Skóra jest wyraźnie jędrniejsza, wygładzona, no i zmarszczki są spłycone. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Akurat ja niedawno zapisałam się na mezoterapię dłoni do Olmedical. Szczerze mówiąc efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pani Anita bardzo starannie i fachowo wykonała cały zabieg. Teraz skóra na dłoniach prezentuje się o wiele lepiej, jest nawilżona wygląda dużo lepiej !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...