Forum Uroda

Podolog z Warszawy?

~timena

~timena

Witam. Od jakiegoś czasu mam duży problem z halluksami. Na operację na pewno nie chciałabym iść. Boję się powikłać a wiem ,że jednak zdarzają się. Słyszałam,że skuteczne mogą być jeszcze wkładki. Czy ktoś z Was mógłby mi dać namiary na dobrego specjalistę z Warszawy, do którego można byłoby się wybrać z tym problemem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~bejba1

~bejba1

Mnie swego czasu lekarze kierowali na operacje. Równiez nie chciałam iść. Mimo że faktyzcnie nogi wyglądały nie za ciekawie. Nosiłam wkładki. Wprawdzie nie zniwelują problemu zupełnie ale różnica jest niesamowita. W Warszawie zakładałam u podologa na Wyszyńskiego.

~sejenka88

~sejenka88

Ile kosztowały Cię wkładki? I ile kosztuje wizyta?
Wyszyńskiego to centrum z tego co kojarzę, tak?

~bejba1

~bejba1

Cena wkładki jest ustalana indywidualnie . Jest to ok 100 zł ( musiałabyś sama się zapytać ile dla Ciebie będzie to kosztowało). Niemniej warto bo sama widzę u siebie dużą różnicę.Nie jest to jakiś wielki koszt a jednak działa.
Plac Wyszyńskiego to śródmieście. Trafi się bez problemu.

~sejenka88

~sejenka88

To w sumie niedrogo. Wydawało mi się,ze będzie to o wiele droższa inwestycja.
Mozesz dać jakiś kontakt? Numer telefonu? Szukam w sieci ich strony i nie mogę znaleźć...

~bejba1

~bejba1

Ale jak szukałaś? Po prostu wpisz sobie Katarzyna Gaździcka podolog w google to powinien wyskoczyć na pierwszej czy tam drugiej pozycji adres jej strony. Tutaj masz natomiast telefon: (22) 225-00-20 . Tylko nie dzwoń tego samego dnia jakiego chciałabyś sie zapisać bo jednak mają tam sporo klientów :P

~mareczek1

~mareczek1

Klinika FootMedica w Warszawie zajmuje się problemami stóp. Można zrobić tam indywidualne wkładki. Bardzo profesjonalnei podchodzą do sprawy.

~Olta

~Olta

A jakie te wkładki polecacie? Też mam problem z paluchami i jak na razie nie mogę sobie pozwolić na wycieczki po lekarzach.

~hossan

~hossan

Beauty lux was nauczy zawodu i do wszystkiego przygotuje, ale też nie oczekujcie cudów. Nie jest tak, że nagle z niczego wejdziecie na jakiś mega wysoki poziom. Podologia jest jednak zdecydowanie do zrobienia szkoleniami - to właśnie tak przygotujecie się do pracy.

~posters

~posters

Cóż mam wam powiedzieć - podologia to bardzo wymagający temat, który po prostu trzeba podjąć. Żeby jednak cokolwiek sensownego osiągnąć, naprawdę potrzebny jest czas. Cudownie od razy nie będzie, ale po pewnym okresie na pewno wejdziecie na znacznie wyższy poziom. Działajcie.

~alicja plasz

~alicja plasz

Kluczowe znaczenie ma ciągły rozwój, a rzeczywiście podologiem najłatwiej zostać po prostu bazując na szkoleniach zawodowych. O ile zajmiecie się faktycznie konkretami, to na pewni zrealizujecie cele, ale nie spodziewajcie się, że od razu będzie super. Trzeba działać.

~vevwe

~vevwe

Mam to samo. Mega haluksy, które zaczynają boleć :/ W końcu musze sie wybrac do jakiegos podologa bo strasznie mi przeszkadzają. Znacie jakiegos dobrego?