Skocz do zawartości
Forum

problem z ustaleniem typu urody


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. Mam wielki problem z ustaleniem typu swojej urody. Od urodzenia jestem szatynką (nazywam swój kolor mysim). Poza tym mam szaro-niebiesko-zielone oczy . Zimą mam bladą cerę z odcieniem żółtego, z sinym odcieniem pod oczami. Jak tylko pokaże się słoneczko nabieram brzoskwiniowej barwy. Latem szybko opalam się na mleczno brązowy kolor. Proszę o pomoc jaki jestem typ urody bo mam kłopot z wyborem farby do włosów no i chciałabym wreszcie zrobić porządek kolorystyczny w garderobie.

Odnośnik do komentarza

mona791221
https://www.facebook.com/monika.wisniewska.1422

zdjęcia niestety nie mogę wstawić ale jeśli była by pani tak uprzejma i zajrzała pod ten link co umieściłam na górze, to tam jest moje zdjęcie profilowe. Bardzo dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy :). Pozdrawiam

A czy w okresie lata obserwujesz u siebie piegi? I czy w dzieciństwie twoje włosy miały jaśniejszy koloryt, bardziej blond? Widziałam zdjęcie, ale jest trochę niewyraźne i potrzebuje tych informacji, aby ustalić jakim typem urody rzeczywiście jesteś ;)

Odnośnik do komentarza

od dzieciństwa mam ciemniejsze włosy. Nigdy nie byłam blondynką i nie mam też piegów (chyba że takie pojedyncze pieprzyki na nosie, ramieniu i skroni). Chętnie pokazałabym też inne zdjęcia ale nie mogę ich tutaj skopiować, nie wiem dlaczego. Jeśli natomiast była by możliwość to chętnie prześlę kilka zdjęć naturalnych na maila. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...