Skocz do zawartości
Forum

Torebka na ślub brata


Gość fusu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość felicja99
Droga, ale i porządna. No i za razem piękna :P choć dalej jestem za listonoszką. A w desirebutik zamawiałam już 3 torebki. Wszystkie mam do tej pory, nic się z nimi nie dzieje więc może warto, żebys tam zajrzała. Powiedz nam jeszcze jaka masz kreacje? Jaki kolor? Łatwiej będzie chyba wtedy coś doradzić :)
Odnośnik do komentarza
Gość kawoszka
Ta ostatnia bardzo mi się podoba,świetny kolorek i fason bardzo na czasie.Pytanie tylko w jakiej kreacji masz zamiar wystąpić ? Torebka musi pasować do reszty. Co do wspomnianego sklepu desirebuik to jest tam sporo fasonów i jak na naturalną skórę maja całkiem niezłe ceny.
Odnośnik do komentarza
Kopertówki są bardzo praktyczne i poręczne zwłaszcza na wesela. Taka kopertówkę zawsze możesz położyć za plecami na krześle i nie będzie ci przeszadzać a poza tym dużo rzeczy w na wesele do torebki nie potrzebujesz, telefon jakieś perfumy, chusteczki i to wszystko. Zdecydowanie kopertówkę a kolor to już musisz pomyśleć.
Odnośnik do komentarza
dla mnie super marką jest Nine West, czasem też w Mango mają fajne torebki na wielkie wyjscie. Zaraz beda przeceny i karnawał wiec pewnie bedzie zalew tego typu torebek, na pewno cos wybierzesz ale dobrze zeby zaczac od kreacji a dopiero potem szukać torebki i butow
Odnośnik do komentarza

No na pewno nie szara. Nie będzie sie wyróżniała i cała stylizacja bedzie zbyt jednolita. Proponowałabym kupić torebkę w kontrastowym kolorze;
żółtą
czerwoną
kobaltową

Jeśli chodzi o fason to w tym wpisie na blogu są opisane:
https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018/05/29/sezon-slubny-2018-jaka-torebke-zabrac-na-wesele/

Osobiscie od kopertówek wolę listonoszki. Sa pojemniejsze i pasują nie tylko na imprezy, ale również i na co dzień czy do pracy. Jak akurat mamy mniej rzeczy do zabrania ze sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...