Forum Uroda

Sklepy internetowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lesson9

~lesson9

Ja kupuję od czasu do czasu. :yes: Nie zawsze bezpiecznie ale zawsze przecież można odesłać. Ale musisz pamiętać że czasem trzeba dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą ofertę. Przykładowo w internecie znalazłam o 100 zł. tańsze słuchawki niż w w pewnym sklepie nie dla idiotów...
~mysza1901

~mysza1901

Ostatnio skusiłam się na reebok easy tone były tańsze w internecie choć przesyłka szła aż ze szczecina. Różnica cóż bagatala 150 zł taniej niż w sklepie. Przesyłka dotarła na drugi dzień.
~lesson9

~lesson9

Trzeba jednak pamiętać że, czasem jest drożej w internecie , a rzeczy takie jak np.: bielizna, ubrania czy buty mogą nie pasować. Niby jest jakiś rozmiar , ale nie oszukujmy się że pewnie większość z was ma , lub miała "tak między - a - ". Ja przykładowo , w niektórych sklepach kupuję xs, a w niektórych dochodzi nawet do m :no:
~carrot

~carrot

Dokładnie tak. Z tego co słyszałam to takie sklepy jak www.deezee.pl i www.stylowebutki.pl sa ok. Chciałam tam kupić jakieś buty, ale już ich nie było, znalazłam takie same na stronie fleq, ale po przeczytaniu negatywnych komentarzy na allegro, odechciało mi się...
~Allegra

~Allegra

Według mnie warto kupować. Oczywiście trzeba uważać i wszystko dokładnie sprawdzać , racja jest że rozmiarówki są różne ale wystarczy dobrze sprawdzić wymiary. Ewentualnie kupować tam gdzie jest możliwy zwrot. Faktem jest że można znaleźć super ciuchy w necie:) Ja np często kupuję w www.kufersklep.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów.
~pati_kinia

~pati_kinia

Zakupy przez internet są bardzo wygodną alternatywą, dlatego ja od czasu do czasu kupuję np na allegro. O sklepie stylowebutki.pl też słyszałam pozytywne opinie, ale sama jeszcze nic w nim nie kupowałam, za to mogę polecić sklep z sukienkami dla dziewczynek www.mala-dama.eu bo ost. moja siostra kupowała tam sukieneczke dla swojej córeczki i była bardzo zadowolona
~arcticone

~arcticone

Zależy co się kupuje, ale ja czasem robie zakupy w Internecie ze względu na wygodę. Tylko zawsze wcześniej sprawdzam opinie o sklepach, dzięki czemu unikam rozczarowań ;)
~lukrowa

~lukrowa

Pewnie, że warto. Szybciej, taniej i wygodniej, same plusy ;) Ale oczywiście wszystko należy robić z rozwagą, bo można się naciąć na jakieś podróbki czy inne buble :/ Jeśli chodzi o ciuchy, to zazwyczaj zamawiam ze sklepów on-line zara czy inne tego typu, a np. buty sportowe z oryginalnebuty.pl/ , bo zawsze mają mój rozmiar i często jakieś promocję się pojawiają :)
~mama2

~mama2

również korzystam ze sklepów internetowych, jest to przy najmnie dla mnie lepszy i szybszy sposób zakupu jednak zawsze przed zakupem sprawdzam komentarze danego sklepu.
~Keira_pl

~Keira_pl

Na pewno bezpiecznie i taniej niż w sklepie. Są zdjęcia produktów, zawsze można też napisać czy zadzwonić do sprzedającego. Poza tym w internecie można też poszukać opinii danego sklepu i mieć pewność.
~Dorota84

~Dorota84

a co myślicie o klubach zakupowych z ekskluzywną markową odzieżą, ale też ze sporo niższymi cenami? Kupujecie w nich czy raczej omijacie?
~Cypitrynka

~Cypitrynka

warto, ale w sprawdzonych, poleconych przez znajomych :) nie dawno koleżanka poleciła mi sklep stilago.pl , gdy poszukiwałam sukienki na ślub koleżanki. Jest to klub zakupowy, który oferuje nawet 70% zniżki na ciuchy europejskich marek !!!! Nie zapłaciłam nic więcej niż w innych sklepach, a przynajmniej nie miałam obaw, że spotkam na weselu ubranego kogoś podobnie, lub co gorsza, tak samo, jak ja :D Wszystko odbywa się w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych (tak więc nie ma wiele czasu na zastanowienie) ale za to, nie ma obowiązku jak przy innych firmach tego typu, przedpłaty. Płaci się dopiero przy odbiorze.
~diodass

~diodass

myślę że warto, ale przez sprawdzone strony internetowe, ponieważ wielu oszustów można spotkać...
~Limonka33

~Limonka33

Myślę, że warto, o ile znajdziesz dobrą ofertę. Od dawna korzystam z serwisu alerter.pl za pomocą którego w czasie rzeczywistym przeglądam oferty na portalach i jak coś się fajnego pojawi to mam szybką informację.
Buty najpierw przymierzam, w rozmiarówkach ubrań mam już wprawę, więc kupuję bez obaw.
~Mega_n11

~Mega_n11

ja kupiłam ostatnio biustonosz w sklepie internetowym kris line i jestem bardzo zadowolona. Generalnie polecam szukać w Internecie, bo naprawdę fajne rzeczy można wynaleźć :) a zawsze jest 10 dni na zwrot, więc ryzyko też nie jest duże
~myszka123

~myszka123

Ja odważyłam się i kupiłam w sklepie internetowym komplet bielizny, na stronie były tańsze ceny dlatego się zdecydowałam i nie żałuję, bardzo ładna seksowna bielizna,
zobaczcie sklep.corin.eu/akcja/promocje.aspx
corin to będzie teraz moja ulubiona marka bielizny

~LuckyOne

~LuckyOne

Ostatnio coraz częściej kupuje w necie dla zaoszczędzenia pieniążków, głównie wchodzę na TopKody tam można znaleźć spoko ciuchy z sieciówek tańsze dzięki kodom rabatowym i rożnym zniżkom. Ostatnio załapałam się na fajny rabat do Housa 50% i w C&A nawet 70%. I nie muszę przeciskać się przez tłumy w markecie :)
Polecam!
;)
~malimila

~malimila

Ja kupuję coraz więcej. Największy problem mam z rozmiarami, bo nie zawsze ten, który jest napisany okazuje sie tym, który zawsze noszę :)
Ale pamiętajcie, że jeśli kupujecie coś w sklepie internetowym, to zawsze macie 7 dni (może nawet 10, trzeba to sprawdzić) na zwrot zakupu i to bez podania żadnej przyczyny.
Ja tak ostatnio kupowałam płaszcz damski jesienny i męski dla mojego męża. Z moim nie było problemów, ale on tak wybrzydzał, że dwa razy zwracałam i uznałam, że sam sobie znajdzie ;)
a Wy zwracałyście już jakieś zakupy? Miałyście gdzieś problemy?

~ninkaaa23

~ninkaaa23

Dziewczynki a możecie mi polecić jakiś sportowy sklep? Kupowała może któraś z Was w tym: trafionezakupy.pl/neosport-pl ? chce kupić mojemu chłopakowi koszulkę, a tutaj znalazłam dokładnie taką jaką chciałam
~Mavies

~Mavies

Jeśli chodzi np. o buty damskie sklep internetowy jest dla mnie znacznie lepszą opcją. Normalnie nie mogę nic znaleźć, dopiero na necie mam naprawdę duży wybór w obuwiu :)