Forum Uroda

Sportowe ubrania na co dzień

~rzepka

~rzepka

Ubieracie sportowe ciuchy na co dzień? Nie mówię tylko i wyłącznie o butach, ale też o t-shirtach, spódnicach, spodniach, kurtkach...

Ja osobiście nie jestem wielką fankom takiej odziezy na co dzień, ale czasem lubie sobie ubrac sportową kurteczke i pośmigac po ulicach :)
jest wygodniej i w ogóle fajnie, ciepło i przyjemnie :)

a jak jest z wami? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kruszyna

~Kruszyna

Ja uwielbiam sportowe ciuchy, ze wgledu na to, ze sa wygodne i robione sa naprawde z dobrych, milutkich materialow :)
~tatarak

~tatarak

ja też bardzo lubię sportowe ubrania, bo w takich jest mi dużo bardziej wygodnie.
I zauważyłam, że teraz na rynku jest bardzo duży wybór fajnych sportowych ubrań.
a tak przy okazji zapytam, gdzie najczęściej kupujecie ubrania sportowe?
Bo ja ostatnio odkryłam, że na tanisport.pl można kupić markowe ubrania w niskiej cenie.
~honeydaniels

~honeydaniels

Ja lubię sportowe buty. Ale firm DC, Etnies, lubię też oldschoolowe adidasy za kostkę. Wszystko co wpasowuje się w hip hopowy klimat. Nie chodzę oczywiście w dresach, ani w szerokich spodniach, ale czasem lubię założyć kolorową bluzę z kapturem, rurki i takie właśnie buty. Dużo fajnych akcji związanych z takimi butami dzieje się na www.bao.pl, słyszałyście o tym w ogóle? Strasznie chciałabym się tam dostać, ale trzeba mieć znajomego, który jest już tam zalogowany, aby móc się samemu zalogować.
~intimila

~intimila

wszytskie rodzaju jeansy i spodnie beda jak ulal:)
a pod spod mozesz wszytsko;)
~morenka

~morenka

Lubię ubierać się w sportowe ubrania.... zawsze się czuję w nich wygodnie... jednak do pracy nie mogę sobie na to pozwolic.
~Sylli

~Sylli

Mam dokładnie tak samo - gdyby nie praca nosiłabym się wyłącznie na sportowo :) Nie licząc oczywiście wyjątkowych okazji.
~brillance

~brillance

ja na sportowo chodzę tylko na fitness, na co dzień wolę eleganckie ubrania
~skowronek777

~skowronek777

Ja też lubię takie ubrania, ale niestety do pracy nie wypada w nich chodzić.
~natuska55

~natuska55

Ja ze sportowych rzeczy lubię nosić bluzy, wygodne i idealne na jesień/zimę bo ciepłe :)
~chillout

~chillout

nie lubię nosić sportowej odzieży tak na co dzień. Lubie być raczej elegancka. Sportową odzież traktuje jako coś specjalistycznego, co ubieram jak wychodzę pobiegać albo na basen. Może to też wynika ze specyfiki zawodu, który wykonuje
~marysia_deko

~marysia_deko

Zawsze ubierałam się pół sportowo, pół elegancko, ale mam więcej sportowych ubrań, zwłaszcza do ćwiczeń.
~Delios

~Delios

Mnie sportowa odzież przypada do gustu głównie gdy uprawiam sport, lecz na co dzień również noszę. ;). Polecam zajrzeć do sklepu 4fsklep.pl/listaProduktow.php?vf86c3cf3ff=1&kat=453 , mają tam super ubrania. :).
~Barenika28

~Barenika28

Ja kupuję sportowe ubrania w kilku miejscach. Są to i sklepy stacjonarne i internetowe. Ostatnio sporo fajnych ciuchów tego typu znalazłam na portalu odkupuj.pl/ dobrej marki i niedrogie. Jak nie muszę, nie przepłacam:)
~nataliapstryk

~nataliapstryk

Ja niezbyt często zakładam ubrania sportowe, ale tak po pracy to jest najlepsza sytuacja kiedy mogę je założyć. Fajny komplet dresów już jakiś czas temu kupiłam sobie na stronce allinside.
~tatiana

~tatiana

Do tego możesz dobrać sobie trampki converse są wygodne na tyle, że można w nich i biegać i chodzić na co dzień po ulicy. Ponadto pasują prawie do każdych ciuchów, więc na imprezie też fajnie będziesz wyglądać :)