Forum Uroda

Zegarek męski

~Kadarka

~Kadarka

Cześć,

Zastanawiam się nad prezentem dla faceta, którego pasjonują nowinki techniczne i różnego rodzaju „nowoczesne” gadżety. Wiem, że brakuje mu zegarka na rękę, bo był do niego przyzwyczajony przed erą komórek. Przeglądałam zegarki.com.pl i spośród wielu modeli wybrałam zegarek binarny – np. taki www.zegarki.com.pl/the-one-grq802r1-p-14578.html albo taki www.zegarki.com.pl/ir102rb1-p-15663.html. Który wg was jest lepszy? ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~britneyka

~britneyka

Wow ... całkiem zmyślny ten zegarek i wygląda jak najnowsze osiągniecie techniki :yes: Myślę że to super pomysł na prezent, zwłaszcza dla gadżeciarza.
Sama jednak gdybym miała wybierać prezent dla mojego faceta, to postawiłabym na połączenie nowoczesności, elegancji i zarazem najwyższej jakości. Mi podoba się coś bardziej klasycznego. Np. fajny jest taki zegarek www.minuta.pl/Zegarek+Locman+0130BKMM21BRK,7799012,1,i2.html , albo coś w tym stylu: www.minuta.pl/Zegarek+Locman+019100BL0009GAB,7518511,1,i2.html
~Joga

~Joga

Niezły! Ten drugi podoba mi się bardziej. Zastanawiam się nad prezentem dla chłopaka na rocznicę (trzecia):) i myślę, że zegarek to dobry pomysł. Bardzo dużą ofertę ma ten sklep minuta.pl. Kolekcje chyba wszystkich najlepszych producentów, bardzo możliwe że coś sobie z ich asortymentu wybiorę.
~madziuchna

~madziuchna

Kupno zegarka to bardzo ryzykowna sprawa. To nie kupowanie skarpetek i obawiałabym się czy dobrze trafię. Oczywiście można próbować. Mnie tam bardziej podoba się ten drugi.
~nataliapstryk

~nataliapstryk

Fajny zegarek męski jest na stronie allinside, jest tam bardzo dużo rodzajów, jednak ja mam swój typ :D
~antifa

~antifa

Myślę, że taki zegarek to bardzo fajny pomysł na prezent :)
~Caffinka

~Caffinka

A myslicie że dziadek ucieszył by sie z takiego prezentu? Bo wiem ze ludzie starsi chyba lubią własnie takie dodatki. A dziadek ma niedługo urodziny i moze trafiła bym dzięki temu z prezentem.

~eliza90

~eliza90

A co myślicie o takim zegarku męskim? Nie jest drogi jak na taką firmę.

http://lb5.dstatic.pl/images/14148602/I250x250-s-oliver-so2823mq-zegarek-srebrny-zalando-szary-analogowy.jpg