Skocz do zawartości
Forum

Zegarek męski


Gość Kadarka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad prezentem dla faceta, którego pasjonują nowinki techniczne i różnego rodzaju „nowoczesne” gadżety. Wiem, że brakuje mu zegarka na rękę, bo był do niego przyzwyczajony przed erą komórek. Przeglądałam zegarki.com.pl i spośród wielu modeli wybrałam zegarek binarny – np. taki www.zegarki.com.pl/the-one-grq802r1-p-14578.html albo taki www.zegarki.com.pl/ir102rb1-p-15663.html. Który wg was jest lepszy? ;)
Odnośnik do komentarza
Wow ... całkiem zmyślny ten zegarek i wygląda jak najnowsze osiągniecie techniki :yes: Myślę że to super pomysł na prezent, zwłaszcza dla gadżeciarza.
Sama jednak gdybym miała wybierać prezent dla mojego faceta, to postawiłabym na połączenie nowoczesności, elegancji i zarazem najwyższej jakości. Mi podoba się coś bardziej klasycznego. Np. fajny jest taki zegarek www.minuta.pl/Zegarek+Locman+0130BKMM21BRK,7799012,1,i2.html , albo coś w tym stylu: www.minuta.pl/Zegarek+Locman+019100BL0009GAB,7518511,1,i2.html
Odnośnik do komentarza
Niezły! Ten drugi podoba mi się bardziej. Zastanawiam się nad prezentem dla chłopaka na rocznicę (trzecia):) i myślę, że zegarek to dobry pomysł. Bardzo dużą ofertę ma ten sklep minuta.pl. Kolekcje chyba wszystkich najlepszych producentów, bardzo możliwe że coś sobie z ich asortymentu wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Gość kaska1990
Niestety żaden z tych linków nie jest już aktywny, więc nie mam jak się wypowiedź co do tych konkretnych modeli. Ja generalnie najbardziej lubię proste i eleganckie zegarki i w takich też gustuje mój facet. Zamówiłam mu taki zegarek ewatch.com.pl/zegarkimeskie/93-timex-intellignt-quartz-t49860.html więc może coś takiego i dla twojego by się nadało?
Odnośnik do komentarza

Doradzicie mi jaki zegarek sprezentować męzowi na święta? Postanowiłam mu w tym roku podarować bo już kilka miesięcy chodzi ze starym zegarkiem z popsutą bransoletą i ciągle twierdzi jak to musi sobie kupic nowy model. Biorę pod uwagę firmę Invicta
https://www.czaszegarkow.pl/invicta-c-472.html
Może ktoś ma ich zegarek i napisze czy warto?
Podoba mi się ten model na bransolecie:
https://www.czaszegarkow.pl/invicta-pro-diver-czarny-tytan-o45-mm-p-21279.html

Odnośnik do komentarza

Zakup zegarka dla męża to jedno. Wiele jest zegarków na rynku. Masę jest miejsc, w których można kupić zegarki. Inną kwestią jest umożliwienie, tudzież ułatwienie założenia tego zegarka mężowi. I stąd też fajnie jest dokupić coś takiego: https://www.pomocedlaseniora.pl/pomoce-do-ubierania/6124-przyrzad-ulatwiajacy-zakladanie-bransoletki-lub-zegarka.html, co by mężu już nigdy nie musiał męczyć się z zakładaniem zegarka. A i jak sobie kupi się jakąś bransoletkę to i do zakładania bransoletek ten przyrząd można wykorzystać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...