Forum Uroda

Jakie buty najbardziej lubicie?

~Anita1890

~Anita1890

Witam;p :p
Jakie buciki najbardziej lubicie nosić ;p obcasik mały czy wysoki ? szpilki koturny a może coś innego ;p
czekam na odpowiedzi:)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Izka17

~Izka17

Na codzień noszę trampki , gdyż uważam że są najwygodniejsze. Na jakie wyjścia np. kino z przyjaciółmi , domówka szpilki na małym obcasie...
~Shezze

~Shezze

ja takze lubie nasic trampki takie najzwyczajniejsze jakie sa- czarno biale, bo te z wszelkimi bazgrolami wydaja mi sie dziecinne. a tak na jakies wyjscia to buty na wyskoim dosc masywnym slupku (cos na ksztalt piramidki do gory nogami:P) bez palcow w kolorze sliwkowym:D
~Misia0014

~Misia0014

ja na co dzień do szkoły teraz też noszę trampki, bo w adidasach już trochę za ciepło:D czasami lubię ubrać baleriny:D
~vave

~vave

ja lubię chyba każde. Zależy co się na sobie ma, buty dobiera się do stroju. Ja lubię i szpilki i koturny i balerinki :)
~Shezze

~Shezze

a co do koturn to nieznosze ich! wydaja mi sie takie dziecinne albo z drugiej strony "babcine":lol: kobiety dopoki damy rade nosmy obcasy!;)
~Katerinka

~Katerinka

Ja to uwielbiam moje stare wysłużone sportowe chodaczki:)

Wysokich obcasów nie noszę, bo ostatnio tak mnie stopy bolały, że do domu wróciłam na bosaka (ech gdyby to jeszcze z imprezy, a to ze zwykłych zakupów) i potem nie mogłam nóg domyć:lol:
~Shezze

~Shezze

no wiesz to jeszcze zalezy do czego je sie nosi i gdzie:lol: ale do niektorych osob takie typowo kobiece buty na wysokim obcasie wogole nie pasuja;)
~Shelby

~Shelby

ja sie sama aż dziwie sobie ze tak dobrze czuje się w butach na obsasie, nawet takich które na wygodne nie wyglądają^^
Biorąc pod uwagę to, ze raczej preferuje sportowy styl i to dosc konsekwentnie od dziecinstwa, mysłałam, ze nigdy to takiego obuwia sie nie przekonam a tu prosze.
Duża zaletą obsaców jest to, ze prawie każdy noga zyskuje w nich, nawe jesli nie jest zbyt zgrabna^^ trzeba tylko własciwie dobrac typ buta. No i można byc wyższym niz jest się w rzeczywistosci^^ a dla kogos kto mierzy przy dobrych wiatrach 1,65 to naprawdę cenna zaleta:D
balerinki lubie tak srednio. Dziwnie w nich wyglądam^^ poza tym one mnie nie są w stanie ' podwyższyć '
koturn nie trawie zupelnie. Rzeczywiscie obsasy są lepszym rozwiązaniem. Koturny sprawdzają się tylko smukłych nogach, bo dodają cieżkosci sylwetce.
w lecie wiekszosc czasu smigam w japonkach albo jakis niewymyslnych klapkach czarnych bez nadmiernych udziwnien^^ bo nie lubie takich
no i sportowe rózne, poczawszy od czarno-białych trampek po biale pumy. Jakis dziwny fetysz- sportowe buty muszę miec całe białe /ewentualnie biały musi dominowac:p
W zimie dopiero pare lat temu zaczelam chodzic w kozakach na obsasie. Od 5 kl podstawówki, jak pierwszy raz załozyłam glany tak potem cieżko było je zdjąc i kupowałam kolejne pary. Teraz jednak ciezko byłoby je wpasowac do mojej garderoby:lol: Chociaz bardzo je lubiłam, były cholernie praktyczne i wygodne.
~wiki_fiki

~wiki_fiki

Ja teraz mam faze na rozowe balerinki na szczescie mam taki sam rozmiar jak moja mama i siorka wiec wymieniamy sie nontoper :))))
~zarrakh

~zarrakh

ja nie lubię szpilek, ale postawiłam sobie za cel nauczenie się poruszania w nich :rol:
najbardziej lubię balerinki i koturny :) no i moje ukochane glany, które już wołają o wymianę :rol:
~Shelby

~Shelby

takie 'styrane' glany mają swój urok :lol:
Ja moje pierwsze które kupilam jakies 8-9 lat temu widziałam w ostatnie wakacje w szafce w domu, chyba z sentymentu ich nie wywalilam :lol:
~Shezze

~Shezze

oj jak sie noga w takich buciorach meczy. ja wogole nie wiem dlaczego dziewczyny chca wygladac jak ostatnie diablice albo jak faceci zamiast ubierac sie w ladne dziewczece ciuszki;) ale kazdy ma inny gust. mowie tylko ze z doswiadczenia wiem ze takie style chlopakom sie nie podobaja. co bedzie jak oni zaczna chodzic w szpilkach?:lol:
~Shelby

~Shelby

e tam męczy. Glany są naprawdę bardzo wygodne. Co prawda dla mnie były zawsze tylko takimi 'butami na zimę'^^ Nigdy nie zakładałam ich dla samego zakładania, bo co jak co, ale są dość cięzkie i np w takim okresie jak teraz byłoby w nich za gorąco, ale mając do wyboru kozaki czy cos w tym stylu a glany zawsze wolałam te drugie, bo były znacznie wygodniejsze. Swietnie sie w nich chodzi i są bardzo wytrzymałe. Ale chyba wiem o co Ci chodzi z tymi 'diablicami' Sporo dziewczyn ma taki styl...czarne ubrania, ostry makijaż, glany itd^^ Swoja drogą nie ma nic gorszego niż brudne glany, mogą być po kilkuletnim użyciu, ale muszą być czyste i zadbane :rol:
Ja nigdy w takie skrajnosci nie popadałam. Po prostu bardzo lubię ten typ butów. Sa i praktyczne i jak dla mnie też dość 'ladne';)
~Shezze

~Shezze

i oto mi chodzi. samo noszenie glanow dla wygody nie przeszkadza mi. przeszkadzaja mi tylko dziewczyny ktore na sile robia z siebie nie wiadomo co. szczerze mowiac kiedys nienawidzilam spodnic i typowo dziewczecych ubran ale teraz sie do nich przekonalam i wiem ze kazdej dziewczynie w nich do twarzy;)
~Shelby

~Shelby

tez doszłam w ostatnich czasach do takiego wnioski.
jak ktos zakłada glany, zwłaszcza te dlugie w lecie, gdy jest co najmniej 25 stopni to raczej nie dla wygody. Nawet jesli je lubi to względy praktyczne raczej wykluczą taki pomysł. Ale jesli mimo to jednak ktos je zakłada to w moim odczuciu kombinuje, bo dorabia do tego jakąs teorię. A dorabianie teorii do muzyki, poglądów i przekładanie tego na styl ubierania sie jest dla mnie głupie i wyjątkowo bezsensowne :yes:
~martynka250888

~martynka250888

ja mam raczej elegancki styl (butów sportowych nie mam żadnych, od pół roku przymierzam się do kupna czegoś na siłownię) kocham szpilki, zakładam je zawsze: na impreze, na uczelnię, na zakupy... Im wyższe tym lepsze, mam kilka par z obcasem po 11cm. Jeśli chodzi o koturny to nigdy nie próbowałam chodzić ale wydają mi się takie niewygodne i niepraktyczne na polskie chodniki.
~myszka123

~myszka123

ja noszę głównie wygodne sportowe adidasy, mam kilka par różnych sportowych butków i na co dzień i na fitness, nawet baleriny mam sportowe :D
a teraz kupuję sobie wiązane lekkie adidasy na lato, przewiewne z siateczki,
są śliczne
~tysia_90

~tysia_90

Ja uwielbiam szpilki;) Ostatni Mój zakup to 9,5 cm szpilkeczki z wycientymi palcami i zapinane na paseczek na pięcie;) są śliczne. Moj Misio stwierdził ze oszalałam;p. Było kilka kolorków ale wzięłam czarne, bo te cukierkowe kolory troche zbyt wyzywające są;). Lubie tez adidaski;) zawsze do autka czy do sklepu są idealne.
~Gabriela_S

~Gabriela_S

To zależy od wielu czynników typu nastrój, nastawienie itd. Wiadomo, że czasem wypada wskoczyć w szpilki ale jednak tak w ciągu dnia staram się ączyć wygodę z atrakcyjnym wyglądem