Forum Uroda

Czy trampki są mało seksowne?

~Madzia_94

~Madzia_94

Trampki są nieseksowne i niekobiece --> zgadzacie się z tym bo ja chyba niee

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Irenka26

~Irenka26

W zależności do czego się je nosi.
Uważam , że czasem mogą być urocze.

www.wizaz.wroc.pl -> moja szkółka , Polecm
~Greenland

~Greenland

Trampki przede wszystkim są wygodne :) Jak ktoś lubi taki styl i umie sobie do nich dobrać dodatki, to jest ok. Nie uważam, żeby trampki wyglądały dobrze tylko u nastolatek, jeśli ktoś preferuje taki luzacki styl i dobrze się w tym czuje, to wg mnie trampki będą mu pasować zawsze. Ja lubię trampki, zwłaszcza za kostkę, w jakichś fajnych kolorach, ale obecnie nie noszę, bo mają za cienką podeszwę i na dłuższe spacery wygodniejsze są jednak adidasy :)
~aniuta

~aniuta

ja uważam, że są kobiece jeżeli się dobierze jakiś fajny wzorek. poza tym są wygodne i dla dziewczyn które nie lubią nosić balerinek, butów na obcasach czy czółenek są bardzo fajne. własnie planuje kupić sobie fajne conversiki na ebayu tylko taki jest wybór, że ciężko mi się zdecydować :p
~ona741

~ona741

tez się z tym zgadzam . tylko jeśli ktos ubierze jakies trampki i różowe ciuszki no to już nie będzie za fajnie ;)
~olga1111

~olga1111

Trampki są ok. Chociaż nie mam takowych u innych bardzo mi się podobają. Może sobie sprawię na ten sezon jakieś Conversiki.
~Misia0014

~Misia0014

ja uważam, że trampki są super. zwłaszcza np. szare z kolorowym wzorkiem. myślę, że ze spódniczką mini i jakąś fajną bluzeczką wyglądają bardzo dziewczęco i seksownie:)
~Shelby

~Shelby

Ja w trampkach chodziłam jeszcze w czasach, gdy większość z osob które teraz je tak namietnie noszą, nie włozyłyby je na stopy^^
Sa bardzo wygodne, praktyczne, lekkie. Do jeansów idealne. Do spódnicy nie załozyłabym ich nigdy w zyciu:uhoh: Dla mnie to quasi-sportowe obuwie, zakładam je wtedy, gdy zalezy mi na wygodzie. Spódnica to w moim wydaniu niemalże 'odswiętny' :lol:element stroju i jeśli mam ją już założyć to przy moich kompleksach dotyczących nóg, muszę tak dobrac stroje, zeby sie jakos w niej prezentowac. A trampki na pewno nie pomogłyby w tym^^ A jak chce się wyglądać seksownie to się zaklada buty na obcasie hehe
edit:
aha i jeśli trampki to te zwykłe. Czarno-białe. Bez wzorków, bez kolorowych sznurówek i innych udziwnien. Taki styl w ogole mi nie odpowiada.
~Lottek

~Lottek

ja bardzo lubię nosić trampki. są wygodne i dobrze mi się w nich chodzi. każdy ma inny styl ;]
~myszka123

~myszka123

ja lubię trampki i moim zdaniem dziewczyny wyglądają bardzo fajnie w trampkach
reebok wypuścił trampki dla dziewczyn i bardzo mi się one podobają
~Shezze

~Shezze

trampki ogulni pasuja do wszystkiego. do sukienki, szrtow czy zwyczajnych dzinsow;) a te trampeczki sa rzeczywiscie fajne:D
~martysia_kaczmarek

~martysia_kaczmarek

Trampki są genialne!!! Mam dwie pary conversów i planuje kupić trzecia. Pasuje do rurek i fajnego t-shirtu. Kocham te buciki xdd
~ewelynka

~ewelynka

ja ma jedna parę które tylko raz miałam na nogach, kupiłam bo podobały mi sie na wystawie... są już z tamtego sezonu ale i w tym są modne, może jednak po Waszych komentarzach spróbuję je nałożyć po raz kolejny heheheheh:smilewinkgrin:
~cassis

~cassis

Trampki same w sobie rzeczywiście nie są ani seksowne ani kobiece. Ale jeśli wybrać odpowiednie, o zgrabnym kroju i ciekawym kolorze lub wzorze oraz odpowiednio dobrać do ubioru mogą wyglądać ładnie i nawet dziewczęco. Jak już dziewczyny wyżej mówiły, że świetnie pasują do krótkich spódniczek i sukienek. I jak najbardziej są wygodne. Swego czasu ciągle chodziłam w trampkach (w lecie i w zimie, w deszczu i w upale), ale jakoś chyba z tego wyrosłam. Po prostu czuję się troszkę na poważnie na trampki. Ale znalazłam ostatnio buty bardzo wygodne (prawie jak trampki), a dużo bardziej urokliwe i dziewczęce. I też, jak na razie, się z nimi nie rozstaję.

~maroosia

~maroosia

Pamiętam jak jeszcze 10 lat temu marzyłam o trampkach Converse - teraz spełniam młodzieńcze pragnienia :p i jak tylko mogę pomykam sobie w Convers`ikach lub Reebok`ach i to tylko i wyłącznie trampkach
~myszka123

~myszka123

mi się spodobały takie niepowtarzalne trampeczki na rzepy :D fajne no nie :smilewinkgrin:
~lenka8990

~lenka8990

Dla mnie to najgenialniejsze buty na świecie:) I pasują do wszystkiego.
~Joga

~Joga

Ładne trampki wcale nie są niekobiece. Ja bardzo lubię sportowy styl (chociaż zdarza mi się ubierać inaczej). Nie pasują do wszystkiego, ale nawet do sportowej spódniczki da się je ubrać. Te reeeboki na rzepy są super. Z innych klasycznych marek, znalazłam na tanisport.pl takie Nike:

~rzepka

~rzepka

Joga, świetne te Najeczki. Do tej pory zazwyczaj chodziłam w trampkach, ale w tym roku sądze, że się przerzucę na takie Naje własnie. Są o wiele bardziej wytrzymałe i nie takie drogie, bo jak sprawdziłam ich cenę na tej stronie tanisport.pl to 269zł za takie buty to faktycznie długo, tym bardziej, że będę mogła w nich chodzic co najmniej rok, dwa.
~myszka123

~myszka123

śliczne te w krateczkę, a ja znalazłam takie żółciutkie :) i bardzo mi się spodobały