Skocz do zawartości
Forum

Pończochy


Gość soine

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki wiem ze to nie na temat, ale nie poradzę sobie sama :P zakupiłam gorset z paskami które się przypina do pończoch.. ale jest problem bo ja nie wiem jak to przypiąć, macie jakieś zdjęcia jak to się robi? nie jestem za bardzo obeznana.. prosze o pomoc ;P
Odnośnik do komentarza
Ja zawsze byłam zwolenniczką pończoch tylko że jednak wybierałam pończochy samonośne, żeby sobie ułatwić życie. Ale kiedyś natknęłam się na stronę sklepu koronka.pl i jak sobie pooglądałam te wszystkie zdjęcia, jak to świetnie wygląda chyba się przekonam do zakupu psa do pończoch. mam nadzieję, że nie będę miała problemu z jego obsługą;)
Odnośnik do komentarza
Samonośne są najlepsze, bo się zakłada i po sprawie. Ale strasznie mnie w nich zniechęca ta guma. Jednak skóra w ogóle przez to nie oddycha i jak się nosi codziennie, to można się nabawić odparzenia. A te zaczepy zawsze wyglądają dość solidnie, może kupiłaś jakieś lewe?
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Te paski do przypinania pończoch na końcu zawsze mają takie klipsy, w które się wpina pończochy, spróbuj sobie najpierw rozpracować ten jakże skomplikowany mechanizm "na sucho", tzn. nie zakładaj na siebie tylko poćwicz przed założenie, bo później trzeba się też trochę gimnastykować jak z tyłu się je zapina. I kupuj sobie pończochy samonośne, nawet do pasa do pończoch, bo wtedy nawet jak się klips odepnie to nie spadną Ci pończochy z nogi.
Odnośnik do komentarza
Gość WaniliaiPieprz
Rajstopy i pończoszki są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. Za równo tych codziennych jaki i tych bardziej wyjściowych, a także tych na wieczory we dwoje. Jeżeli będą dobrze dobrane mogą prezentować się naprawdę rewelacyjnie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...