Forum Uroda

Operacja nosa

~mjuuuuu

~mjuuuuu

Witam. Planuję poprawić swój nos. Chciałabym się jednak dowiedzieć jakiego chirurga najlepiej wybrać. Jeśli ktoś miał z tym jakąś styczność, to proszę o radę. Niezależnie od miejsca w Polsce.W tej sprawie dojadę wszędzie. Ewentualnie jeśli ktoś przeszedł taką operację, to będę wdzięczna za opisanie jak wszystko przebiega, czy bolesne.

Z góry dziękuję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~po_solarce

~po_solarce

Kuzynka miała, bo złamała nos na motorze. A Ty chcesz, bo myslisz, że brzydki, czy bo masz jakis zdrowotny problem? Dobrze to przemysl. Aaaa.. google pomoże ci wyszukać lekarza. najlepiej poszukać kogos niedaleko, chyba, że chcesz jakiś fikuśny model. Grunt, żebyś była zadowolona
~mjuuuuu

~mjuuuuu

Chcę, bo mi się nie podoba. Nie szukam blisko, tylko tam, gdzie dobrze. Bardziej chodzi o kompleks od zawsze.
~Dorota84

~Dorota84

Też wolałabym pojechać gdzieś dalej, ale mieć pewność, ze wszystko pójdzie jak należy. Póki co polecałabym Ci dr Sankowskiego, duzo dobrego o nim czytałam i słyszałam.

~Cypitrynka

~Cypitrynka

A ja mogę polecić dra Osucha, znany jest także z telewizji, występował m.in. w pytaniu na śniadanie i prowadził jakiś program, chyba w polsat cafe ;) zajmuje się operacjami plastycznymi, w tym także korekcjami nosa, uszu; pomniejszaniem lub powiększaniem piersi (na kilka sposobów ;p )
~kornel126

~kornel126

Miałem problem z nosem, a konkretnie przegrodą która była krzywa utrudniając normalne funkcjonowanie. Dr Pabiańczyk bardzo mi wówczas pomógł, obecnie nos wygląda i funkcjonuje super!