Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Gość kasiek_star

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowała i nie polecam. Stosowałam to wg zaleceń przez jakiś czas i żadnych efektów nie było, no może poza uszczuplonym portfelem :(. To już lepiej się na ultradźwięki wybrać do stomatologa. Fakt, nieprzyjemne to jest ale działa na kamień fajnie.
Odnośnik do komentarza
Dorota84 napisał/a:
spróbuj signal white now
od pierwszego użycia będzie już widoczny efekt optyczny, zęby będą pokryte niewidoczną powłoką, która w świetle dziennym sprawia, że uśmiech jest bielszy :smilewinkgrin:


no właśnie szukam jakiejś dobrej pasty co da mi natychmiastowy efekt wybielenia myslisz że singal white now sobie da to na czym mi zależy??
Odnośnik do komentarza
zależy jakie masz oczekiwania ;) efekt będzie natychmiastowy, ale optyczny, zęby będą sie wydawały bielsze przez ta powłoczkę, o której pisałam wyzej, warto też kupic płyn, wtedy cały efekt utrzyma się na dłuzej...
mi się taka opcja podoba, bo nie niszczy szkliwa ;)
Odnośnik do komentarza
Wybielać zęby najlepiej jest u dentysty albo specjalisty.
Wiem, że można zrobić kurs wybielania zębów w szkole Pro Activ w Warszawie, ale to już coś dla tych, którzy interesują się kosmetologią i estetyką urody :)

Ja wybielam zeby pastą i nie paleniem papierosów :P
Odnośnik do komentarza
ja nie pale papierosów, ale jestem nałogowym kawoszem i to mnie gubi bardzo

Dorota84 z tego właśnie co czytałam o tej paście signal white now, ze tak jak piszesz daje efekt optycznej bieli. i z tego co czytałam że systematyczne uzywanie pasty daje zapewnia również trwalsze wybielenie zębów i pozwala na stopniowe usuwanie rożnego typu przebarwień i plamek.
Zakupie sobie tę paste bo widziałam w gazetce rossmanna że jest w promocji :)
Odnośnik do komentarza
kupiłam paste signal white now podczas pierwszego mycia usmiałam sie jak dziecko bo pasta fajnie pieni sie na niebiesko i rzeczywiście zęby sa od razu bielsze. Widac ten efekt dodatkowo dodam ze bardzo dobrze czyści zęby nie czuje po umyciu resztek pokarmu co miałam po wielu innych pastach :mad: Zęby są czyste, śliskie ;)
Odnośnik do komentarza
A ja wam powiem tyle... Miałam problem z czystością zębów. Później pojawiła się pasta Ajona w moim życiu i po kilku tygodniach zęby wyglądały super. Wcale nie musiałam wydawać na ten cel jakiegoś majątku, na zabiegi. Zęby dalej wyglądają rewelacyjnie ;-)
Odnośnik do komentarza

~Wdzieczna
Mnie białe zęby zapewniła pasta Ajona, ale wcale nie zdecydowałam się na nią ze względu na to. Miałam problemy z krwawieniem zębów, a można powiedzieć, że biel jest efektem ubocznym. Moje zęby naprawdę nigdy nie wyglądały korzystniej.

Niestety wybielanie zębów to zabieg, który może drażnić dziąsła i prowadzić do ich krwawienia. Jeżeli czujemy silny dyskomfort w czasie kuracji wybielającej to lepiej ją przerwać na kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Ja również skusiłam się na wybielenie ząbków :D Wybrałam się do kliniki Unident Union we Wrocławiu i powiem wam że mam teraz piękny zgryz a zęby jak z obrazka. Polecam ! Jest to chyba jedna z najlepszych klinik w Polsce. Dzięki nim każdy może mieć kalifornijski uśmiech <3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...