Forum Uroda

Wybielanie zębów

~kasiek_star

~kasiek_star

Czy macie macie jakieś sposoby na wybielanie zębów? Na rynku jest sporo środków ale może któraś z koleżanek próbowała produktu Biała Perła System ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dzinks

~dzinks

Próbowała i nie polecam. Stosowałam to wg zaleceń przez jakiś czas i żadnych efektów nie było, no może poza uszczuplonym portfelem :(. To już lepiej się na ultradźwięki wybrać do stomatologa. Fakt, nieprzyjemne to jest ale działa na kamień fajnie.
~milenka_waw

~milenka_waw

Coż każdy ma inne ząbki dla jednego jeden preparat jest dobry dla drugiego inny. ja używałam juz parę razy białej perły i sobie chwalę efekty :)
~Dorota84

~Dorota84

spróbuj signal white now
od pierwszego użycia będzie już widoczny efekt optyczny, zęby będą pokryte niewidoczną powłoką, która w świetle dziennym sprawia, że uśmiech jest bielszy :smilewinkgrin:
~Koss

~Koss

Dorota84 napisał/a:
spróbuj signal white now
od pierwszego użycia będzie już widoczny efekt optyczny, zęby będą pokryte niewidoczną powłoką, która w świetle dziennym sprawia, że uśmiech jest bielszy :smilewinkgrin:

no właśnie szukam jakiejś dobrej pasty co da mi natychmiastowy efekt wybielenia myslisz że singal white now sobie da to na czym mi zależy??
~Dorota84

~Dorota84

zależy jakie masz oczekiwania ;) efekt będzie natychmiastowy, ale optyczny, zęby będą sie wydawały bielsze przez ta powłoczkę, o której pisałam wyzej, warto też kupic płyn, wtedy cały efekt utrzyma się na dłuzej...
mi się taka opcja podoba, bo nie niszczy szkliwa ;)
~rzepka

~rzepka

Wybielać zęby najlepiej jest u dentysty albo specjalisty.
Wiem, że można zrobić kurs wybielania zębów w szkole Pro Activ w Warszawie, ale to już coś dla tych, którzy interesują się kosmetologią i estetyką urody :)

Ja wybielam zeby pastą i nie paleniem papierosów :P
~Koss

~Koss

ja nie pale papierosów, ale jestem nałogowym kawoszem i to mnie gubi bardzo

Dorota84 z tego właśnie co czytałam o tej paście signal white now, ze tak jak piszesz daje efekt optycznej bieli. i z tego co czytałam że systematyczne uzywanie pasty daje zapewnia również trwalsze wybielenie zębów i pozwala na stopniowe usuwanie rożnego typu przebarwień i plamek.
Zakupie sobie tę paste bo widziałam w gazetce rossmanna że jest w promocji :)
~Dorota84

~Dorota84

kup, wypróbuj, mi odpowiada... polecam też płyn z tego zestawu, efekt jest trwalszy
~Koss

~Koss

kupiłam paste signal white now podczas pierwszego mycia usmiałam sie jak dziecko bo pasta fajnie pieni sie na niebiesko i rzeczywiście zęby sa od razu bielsze. Widac ten efekt dodatkowo dodam ze bardzo dobrze czyści zęby nie czuje po umyciu resztek pokarmu co miałam po wielu innych pastach :mad: Zęby są czyste, śliskie ;)
~Dorota84

~Dorota84

a miałaś niebieski język? mi sie zabarwił, przy pierwszym użyciu wpadłam w panikę ;)
zeszło po minucie czy dwóch, na zębach efekt był widoczny jakieś 2 godziny...
~Koss

~Koss

no co ty w pianike wpadłaś :p szczerze to język mnie nie zabarwia się, delikatnie robi się inny kolor, ale czy to niebieski nie wiem :uhoh:

pasta daje efekt, który utrzymuje sie coraz dłużej, przy systematycznym używaniu na pewno moje zęby bede mieć bielsze.
~Dorota84

~Dorota84

a masz tą wersję ice cool mint czy zwykłą? zastanawiam sie czy duża jest różnica miedzy nimi
~Crystaline

~Crystaline

Z tego co wiem,to jest kilka specjalnych past do wybielania zębów,ale czy naprawdę działają? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Wiem ze jedna z nich nazywa się Blanks.
~dzorczq

~dzorczq

A ja wam powiem tyle... Miałam problem z czystością zębów. Później pojawiła się pasta Ajona w moim życiu i po kilku tygodniach zęby wyglądały super. Wcale nie musiałam wydawać na ten cel jakiegoś majątku, na zabiegi. Zęby dalej wyglądają rewelacyjnie ;-)
~Wdzieczna

~Wdzieczna

Mnie białe zęby zapewniła pasta Ajona, ale wcale nie zdecydowałam się na nią ze względu na to. Miałam problemy z krwawieniem zębów, a można powiedzieć, że biel jest efektem ubocznym. Moje zęby naprawdę nigdy nie wyglądały korzystniej.
~dzorczq

~dzorczq

Fajny efekt uboczny hehe
A po jakim czasie zauważyłaś, że zęby są bielsze? Długo trwał powrót do normalności?
~yellow

~yellow

ja w końcu pieniądze odłożyłam i sobie zrobiłam wybielanie w Galerii Uśmiechu. Efekty super, warto było, bo ząbki bardzo ładne i białe.
~malinowaa

~malinowaa

ja zrobiłam nakładki dopasowane do moich zębów u dentysty, a teraz sama zamawiam na allegro żel profesjonalny Opalscence :) na pewno jest inwazyjny, ale efekt olśniewający
kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

~Wdzieczna
Mnie białe zęby zapewniła pasta Ajona, ale wcale nie zdecydowałam się na nią ze względu na to. Miałam problemy z krwawieniem zębów, a można powiedzieć, że biel jest efektem ubocznym. Moje zęby naprawdę nigdy nie wyglądały korzystniej.

Niestety wybielanie zębów to zabieg, który może drażnić dziąsła i prowadzić do ich krwawienia. Jeżeli czujemy silny dyskomfort w czasie kuracji wybielającej to lepiej ją przerwać na kilka dni.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
~Aga133

~Aga133

Ja również skusiłam się na wybielenie ząbków :D Wybrałam się do kliniki Unident Union we Wrocławiu i powiem wam że mam teraz piękny zgryz a zęby jak z obrazka. Polecam ! Jest to chyba jedna z najlepszych klinik w Polsce. Dzięki nim każdy może mieć kalifornijski uśmiech <3