Forum Uroda

Suplementy diety?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~gosia32

~gosia32

a może ktoś stosował linea? bo ja chciałam zacząć ale nei wiem czy jest sens
~Shezze

~Shezze

o ja tez slyszalam o tym preparacie. i to wszedzie go polecaja w radiu, TV, gazetach. moze warto sprobowac?:D
~frenchvanilla

~frenchvanilla

Spróbować zawsze można, lecz trzeba pamiętać, że bez diety i ćwiczeń te "cudowne" preparaty to tylko wyrzucenie pieniędzy.
~kalinakot

~kalinakot

Nie wierzę osobiście w suplementy. Najlepiej jest po prostu zacząć uprawiać sport.
~otella

~otella

Po pierwsze - suplementy to nie tylko środki wspomagające udchudzanie. Suplement to środek, który ma za zadanie uzupełnić w naszym organizmie braki, których np. z jakichś powodów nie możemy uzupełnić zdrową, zbilansowaną dietą. Np. w sprzedaży są kapsułki z omega-3, które też są suplementem, ale ich stosowanie jest zbędne, bo już 2 łyżki oleju rzepakowego pokrywają dzienne zapotrzebowanie w omega-3 właśnie. Zamiast więc wydawać pieniądze na tabletki, lepiej dodać trochę oleju do sałatki lub zupy.
~kaśkadąbro

~kaśkadąbro

nie rozumiem ludzi, którzy po suplementy biegają do apteki, skoro istnieje tyyyle naturalnych alternatyw. Wystarczy tylko trochę poczytać

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Suplementy diety to preparaty, które mogą stanowić uzupełnienie diety. Jednak jeżeli jesteśmy zdrowi, odżywiamy się prawidłowo i dieta jest dobrze zbilansowana to nie ma konieczności przyjmowania tego rodzaju preparatów.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
~spermovit

~spermovit

Spermovit jest najlepszy i najtańszy, moja używa go 3 razy dziennie, jest to dla mnie pszyjemne

wieszak

wieszak

Wiele używałam i używam nadal suplementów, uważam że w obecnych czasach zioła i suplementy diety powinien każdy używać, oczywiście z głową. Ja kupuje multimax energy od virde, włosy już mniej wypadają, a paznokcie mam twarde i błyszczące. Kondycja skóry również się oprawiła. Ogólnie więcej mi się chce i nie jestem taka ospała.

154352 wieszak Kobieta, 28 lat, katowice
marionau

marionau

ja używam CLA z zieloną herbatą GALa. Polecam. Wypróbowałam tego tony i żaden nie był tak skuteczny.
m

145408 marionau Kobieta, 28 lat, Wyszków
~ozena

~ozena

Znowu reklama suplementów diety,a autor za klikanie w artykuł otrzymuje zapłatę

Cynamonka1

Cynamonka1

ja nie wierzę w suplementy, raczej w zbilansowaną dietę, która faktycznie potrafi zdziałać cuda. z resztą tych suplementów to nawet bym się trochę bała brać...

138571 cynamonka1 Kobieta, 35 lat, Warszawa
~JoannaJo

~JoannaJo

Co to znaczy znacie jakieś ciekawe i babka mnie męczy Suplementacja to nie zabawa. Weź pod uwagę, że w pewnych "sprzyjających" okolicznościach nawet witamina c może być groźna. Nie mniej co do suplementów, to ja stosowałam iqface i u mnie spisał się ten środek rewelacyjnie, nie mniej nie brałam go na zasadzie jakiś i na coś może zadziała i bo mi babka marudziła...

marionau

marionau

Jeśli jakiś lek, suplement się sprawdza, to się go poleca. Po to przecież ludzie pytają na forum. Dlatego,uważam, że mam prawo i to robię, by polecić Wam CLA z zieloną herbatą Gala. Po prostu się sprawdził i może komuś też pomóc.

145408 marionau Kobieta, 28 lat, Wyszków
~Megana

~Megana

Haha, dokładnie. Ja czasem, bardzo rzadko wypiję jakieś musujące witaminy, ale nie mam fioła na tym punkcie, jak niektórzy. I też żyję całkiem nieźle.

~makarenna

~makarenna

Ja też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z efektu, bo w końcu pozbyłam się trądziku i to jest wspaniałe, tak po prostu...

P. Kwiatkowski

P. Kwiatkowski

Niekiedy styl życia, pośpiech i pewne przyzwyczajenia nie dają możliwości, żeby odpowiednio zadbać o zbilansowaną dietę i zdrowy i aktywny styl życia. W takich wypadkach suplementacja jest jak najbardziej wskazana. Myślę, że na suplementy również trzeba uważać tak jak na to co kupujemy w sklepach. Pączki mają ważność 6 miesięcy, bułki wypiekane są z głęboko mrożonego ciasta, w napojach mamy mnóstwo cukru i konserwantów a warzywa coraz częściej pochodzą z genetycznie modyfikowanych upraw, dlatego jeżeli ktoś się decyduje na suplementację to dobrze gdyby były to produkty naturalnego pochodzenia bez konserwantów itd. Nie jest sztuką w dzisiejszych czasach się najeść, ale sztuką jest odpowiednio odżywiać swój organizm a w zasadzie taki powinien być cel spożywania posiłków. Można zajadać się frytkami - owszem smaczne, ale ile mają wartości odżywczych ? Z czasem będziemy wyglądać jak jedna wielka fryta :) Zdrowa, zbilansowana dieta TAK - warzywa i owoce - TAK, ale jeżeli nie możemy o to zadbać w odpowiedni sposób to suplementacja jest koniecznością.

Pozdrawiam,
Przemysław Kwiatkowski

--

www.przemyslawkwiatkowski.pl

bliżej zdrowia, bliżej emocji, bliżej natury

190778 p-kwiatkowski Mężczyzna, 30 lat, Poznań
aga_a

aga_a

Jeżeli suplementom towarzyszy dieta i ruch to uważam, że to dobry pomysł. Niedobrze jest za to brać suplementy zamiast ruchu i diety, bo suplement wtedy nic nie da. Jeżeli już chcemy wzbogacić dietę o suplementy to polecam stosować te z naturalnymi składnikami, takimi jak ekstrakty z ziół i roślin.

183070 aga-a Kobieta, 27 lat, Śląsk