Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów


Gość dziaka92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okropny problem strasznie wypadają mi włosy.
Mam 18 lat, nie farbuję włosów, nie działam także innymi zabiegami fryzjerskimi. Prostownicy używam bardzo rzadko. A od pewnego czasu (2 miesiące) włosy zaczęły mi okropnie wypadać, miałam gęste i średniej długości, a teraz są wyraźnie przerzedzone, mam wrażenie, że nawet pojawiły mi się zakola, ale tutaj nie jestem do końca pewna bo włosy rozjaśniały mi w tych okolicach od słońca. Jednak dziś po umyciu był totalny koszmar...cały zlew włosów okropność, aż się popłakałam ;(((
Jak sądzicie czy ten produkt Revita mogłby mi pomóc ? Może znacie jakies lepsze sprawdzone ?:rip::rip:
Odnośnik do komentarza
Gość wiera987
Ja osobiście nie miałam wcześniej do czynienia z tym produktem, ale Twój problem przypomina mi nieco mój własny. Masz osiemnaście lat, czyli zapewne jesteś w klasie maturalnej. Ja w tym okresie przechodziłam straszne problemy z wypadaniem włosów, spowodowane stresem. Najlepiej pójdź do lekarza specjalisty. Przepisze Ci jakieś leki i to powinno pomóc. Jesteś jeszcze młoda i problem powinien być w pełni odwracalny. Ja jestem już nieco starsza i obecnie mam strasznie zniszczone włosy, czego powodem jest zapewne długoletnie farbowanie i używanie nieodpowiednich kosmetyków. Ostatnio sporo szperałam w Internecie i trafiłam na stronę , gdzie można kupić grzebień lasery. Strasznie mnie on kusi, ale póki co jest to zbyt droga inwestycja i może wypróbuje ten Twój szampon:).
Odnośnik do komentarza
Na wypadanie włosów najpierw polecam zrobić podstawowe badania lekarskie, nie leczyć się w ciemno! Na zawartość żelaza, na tarczyce, itp. Wypadanie to problem z wnętrza organizmu. Po co brac różne witaminy skoro nie wiemy czy nam ich brakuje? Często wypadanie związane jest też ze steresem, problemami osobostymi. trzeba przeanalizowac co działo się 3 miesiące wczesniej, bo włosy wypadają dopiero po pewnym czasie. Idź do dermatologa który robi szczególowe badanie cebulek włosowych i skóry, czy aby nie ma na niej grzybów i niech zdiagnozuje czy nie jest to łysienie androgenowe. Naprawde powodów może być wiele. Ale warto trafic w sedno problemu niż leczyc sie nie na to co potrzeba, będzie dobrze;)
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze kasia55 :) jeśli problem jest poważny to warto udać się do specjalisty, żeby zbadali włosy. Oferują to m. in. gabinety trychologii. Lekarze/specjaliści badają tam włosy dokładnie stosując mikro kamery. Badanie jest skuteczne i pozwala zdiagnozować problem. Możliwe jest też leczeni włosów w takich gabinetach.

Odnośnik do komentarza

Możesz po prostu mieć niedobory, najbardziej prawdopodobny jest niedobór krzemu, ale warto przeprowadzić analizę mineralną włosów i się przekonać. Nic się nie bój, zmiana diety, suplementy i zabiegi pielęgnacyjne na włosy bardzo pomagają. :)

Odnośnik do komentarza
A może wypróbuj ziołowych kuracji? Wiesz co moja siostra ostatnio stosowała? Bioxsine - zamówiła je w sieci. To takie ziołowe ampułki które wciera się w skórę głowy. Przez pewien czas była bardzo przemęczona i włosy zaczęły jej wypadać .. Kuracja sprawiła, że wróciły do poprzedniego wydlądu ;)
Odnośnik do komentarza

Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów. Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi! Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji!

Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.

Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka23
Ja polecam Henna Wax. Po umyciu włosów, nakłada sie na nie tą odżywkę i spłukuje dopiero po ok 20 - 40 min. (Ja trzymama ją często ponad godzinę.) Najlepiej przykryć włosy jakimś workiem lub folią i owinąć ręcznikiem. Powstaje wówczas "kompres" - wmacnia to efekt.
Odnośnik do komentarza

Dziennie wypada od 100-150 włosów i to rzeczywiście jest prawdą. Ja też miałam problemy z ich nadmiernym wypadaniem i też wydawało mi się że przedziałek na środku głowy znacznie się powiększył i na bank łysieję. Ale rzeczywiście tylko mi się wydawało. Lekarz stwierdził, że używam złych kosmetyków i w zły sposób dbam o skórę głowy, polecił mi rzeczy od dermastica. Szampon + odżywka poprawiły sytuację, i przede wszystkim przestała mnie swędzieć skóra głowy a z tym też miałam spory problem.

Odnośnik do komentarza

To poważny problem, który dotyka dużą cześć kobiet jak i mężczyzn, natomiast dzięki właściwej pielęgnacji jest na to sposób. Zielona herbata bardzo korzystnie wpływa na kondycję włosów. Pobudza ona wzrost nowych włosów i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Polecam bliżej zapoznać się z tematem. Ciekawy artykuł o mocnych i zdrowych włosach.
https://homegreenteaspa.com/zielona-herbata-wlasciwosci-pielegnacyjne-na-skore-i-wlosy-ktore-musisz-znac/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...