Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieją jakieś naturalne farby do włosów?


Gość aldona180

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zafarbować włosy, wcześniej farbowałam szamponem:)więc kolor nietrwały, ale pojawiły się siwe włosy, może nie są bardzo widoczne, ale chciałabym zafarbować je!Ciekawa jestem czy są jakieś naturalne farby do włosów i czy stosował ktoś?pozdrowienia:-))))))
Odnośnik do komentarza
To wszystko zależy od koloru włosów!Ja tez szukałam naturalnej farby do włosów i spróbowałam nowości firmy Herbatint!Nawet nie wiedziałam, podobno dawniej kobiety sprowadzały ją z zagranicy:)a teraz jest u nas!Koleżanka poleciła sklep internetowy http://www.sklep.herbatint-polska.pl/. Powiem szczerze że jestem zadowolona!farba pokryła moje siwki!Najważniejsza sprawa, farba nie śmierdzi, zawiera naturalne składniki!fajna sprawa
Odnośnik do komentarza

~Ahralka
A jaka jest ich trwałość?

Henna nie jest trwała. Jest to raczej coś na zasadzie farbowania szamponem koloryzującym, tyle że henna jest ziołowa i dzieki temu nie niszczy włosów. Mozna kupić w sklepach Natura henny do włosów w róznym kolorze i w różnych cenach. Niestety te w cenie najniższej prawdopodobnie mogą mieć jakieś sztuczne dodatki. Są też t .zw. szamponetki z henną. Dobrze jest używać henny gdy chce się trochę zregenerować włosy oraz skórę głowy. Są jeszcze farby apteczne, kosztują ponad 45zł do ok 60zł i także nie utrzymują się długo na włosach. Również mają w sobie chemię.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze tutaj osoba powyżej - farby takie nie są zbyt trwałe. Są naturalne ale idą tutaj dwa zagrożenia. Pierwsze to możliwość barwienia ubrań. Druga to problem z kolorem. Kolor na opakowaniu takiej naturalnej farby jest jedynie podglądowy i farba wcale nie będzie musiała mieć takiego kolorku, jakiego oczekujesz niestety...
Jeśli zależy Ci na konkretny odcieniu farby, poszukałabym jakichś farb profesjonalnych:
https://trena.pl/186-farby-trwale
Które sa droższe niż drogeryjne, ale dają lepsze efekty i kolor będzie taki jak farba obiecuje. Jeśli masz delikatne włosy, szukaj farb bez amoniaku. Nie zniszczą ich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...