Skocz do zawartości
Forum

najlepsze kosmetyki do włosów


Gość younglady

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/category/kosmetyki-hipertin

Fajna seria porządnych kosmetyków, które powinny dać różnicę. Nie ma tam niczego bylejakiego. Przeciwnie - wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości i mogą dać różnicę. Tylko kwestia dopasowania odpowiednich do danego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Gość AnetaZajac

Stylizacja włosów to termin kojarzący się nam z czymś trudnym. Nie ma co ukrywać, każda z nas chciałaby mieć codziennie ładną fryzurę. Trzeba zatem szukać inspiracji w sieci gdzie znajdziemy wiele blogów z poradami na ten temat. Najbardziej wartościowe moim zdaniem są vlogi nagrywane przez profesjonalistów. Jest to w pewnym sensie robienie reklamy ale można podpatrzeć przy okazji parę ciekawszych sztuczek ? Efekt finanlny zawsze będzie w dużym stopniu zależny od wykorzystanych produktów. Wiele kobiet odradza te szeroko dostępne w drogieriach ze względu na niską jakość. Profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów to jest to czego szukamy, cenowo nie wychodzą dużo drożej natomiast jakościowo to zupełnie inna półka. Wystarczy zerknąć na oferty takich sklepów jak - https://wyczesani.com/stylizacja by się o tym przekonać.

Odnośnik do komentarza

Ja nie farbuję ale moja mama tak i to od wielu lat więc ogarnęłam jej kilka produktów, które się bardzo fajnie sprawdzają - olejowanie olejem lnianym lub awokado na podkłąd z żelu aloesowego, maska do włosów suchych i do zniszczonych Insight, szampon Oblephika z Natura Siberica, maska Oblephika z Natura Siberica, mgiełka ochronna z Ecolab. Poza tym porządna suszarka i szczotka z Olivia Garden. Jeszcze raz na jakiś czas maska całonocna regenerująca z Yves Rocher.

Jeśli miałabym polecić tutaj dobre farby to będzie to farba Loreal Preference:

https://lavandin.pl/pl/products/loreal-preference-farba-do-wlosow-5-26-chlodny-fioletowy-kasztan-10659.html

Daje ladny rezultat i nie ma mocnego dzialania niszczącego włosy. 

Odnośnik do komentarza

U mnie najlepiej sprawdza się metoda mycia OMO (odżywka-mycie-odżywka) + olejowanie włosów (nie przed każdym myciem). Jak dla mnie, większe znaczenie ma zachowanie odpowiedniej kolejności nakładania produktów/mycia, niż same kosmetyki. U mnie sprawdza się szampon bez sls, ale domyślam się, że jeśli ktoś mocno stylizuje włosy, to musi je dokładnie potem domyć. Kupiłam sobie kosmetyczny olej kokosowy (w mniejszej pojemności, bo znacznie wygodniej go przechowywać) i przed myciem nakładam na włosy do połowy odżywkę, a potem na całość olej kokosowy i wmasowuję go w skalp. Potem czekam - w zależności od tego jak mi się spieszy ? czasem godzinę, czasem kwadrans. Następnie mycie i odżywka. U mnie działa, a jakoś nie widzę konieczności przepłacania za przereklamowane odżywki i maski. 

Odnośnik do komentarza

U mnie im mniej tym lepiej. 

Moje włosy uwielbiają delikatne składy, naturalne kosmetyki są dla nich najlepsze;) Dlatego przerzuciłam sie na pielęgnację koreańską i też wypróbowałam szampon pyunkang yul, a także pozostałe kosmetyki do pielęgnacji z tej firmy. Polecam !

Odnośnik do komentarza

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/revlon-proyou-the-tamer-smoothing-odzywka-wygladzajaca-do-wlosow-350ml.html

Kupujesz solidny produkt, systematycznie z niego korzystasz i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku. Nie ma w tym niczego niesamowitego. Chodzi o podstawowe kroki. 

Odnośnik do komentarza

mnie najbardziej pomogł loreal proffesionell jezeli chdozi o zniszczone włosy... Najwazniejsze dla mnie było to aby włosy bo farbowaniu blond, były naprawde dość szybko zmiękczone i jedwabiście gładkie. Mnie najbardziej pomogł loreal proffesionell jezeli chdozi o zniszczone włosy... Najwazniejsze dla mnie było to aby włosy bo farbowaniu blond, były naprawde dość szybko zmiękczone i jedwabiście gładkie.

Odnośnik do komentarza

Widziałam je, ale nie wiedziałam czy kupić... faktycznie takie dobre te produkty mają ? Moim zdaniem cenowo jest całkiem ok, no i używa ich tez moja koleżanka, wiec sami wiecie - chwali sobie, bo ona pewnego czasu bardzo zniszczyła sobie włosy..

Odnośnik do komentarza

Dla uzyskania dużej poprawy, zerknijcie - fryzomania.pl/blog/odzywki-zwiekszajace-objetosc-wlosow-ranking-top-10-najlepszych.html Nie twierdzę, że od razu będzie znakomicie, ale teoretycznie zmiana powinna być szybko zauważalna. Kwestia systematyczności. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...