Forum Uroda

Puszyste włosy

~126p

~126p

Chciałabym mieć bardziej puszyste włosy. Włosy takie ma np. Emma Watson. Próbowałam kilku szamponów, ale to nic nie pomaga. Co robić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

alexandro.kutch

alexandro.kutch

Aby posiadać puszyste włosy pełne blasku na pewno powinnaś stosować odpowiednie produkty. Bardzo ważny w takim przypadku jest rodzaj kosmetyków, po które należy sięgać. Dobrym wyborem, a zarazem podstawą są profesjonalne szampony fryzjerskie, które są bardzo łatwo dostępne dla konsumentów i zdecydowanie polecane po zabiegach farbowania. Poczytaj więcej na portalu Wiem Lepiej z którego zazwyczaj czerpie porady.

255786 alexandro-kutch Kobieta, 18 lat, Warszawa
~Vjyyy

~Vjyyy

ale tylko w przegladarkach jest AdguardAdblocker3.x.x(po instalacji wlacz w opcjach wszystkie polskie i angielskie listy regul.

~Setdr4

~Setdr4

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzenia z napisanych pietwotnie dla desktopowego Chrome.

najlepszymRozszerzeniemDoBlokowaniReklam,trackerow,antyblockerow,komunikatowCookiesiRODO, ale tylko w przegladarkach jest AdguardAdblocker3.x.x(po instalacji wlacz w opcjach wszystkie polskie i angielskie listy regul).

Na stronie domowej jest tez platna, dozywotnia wersja osobnej aplikacji Adguardnie ma w sklepie Google), ktora usuwaReklamy z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych.
Wejdz na strone domowa po informacje.

alicjasprzata

alicjasprzata

Przez pewien czas moje włosy nie były puszyste... okazało się,że myję włosy zbytnio gorącą wodą i dlatego się one szybko przetłuszczają...

140535 alicjasprzata Kobieta, 34 lata, Krk