Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze zakłady fryzjerskie - Warszawa


Gość tera

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ja już od kilku lat dbam o włosy w salonie 4 Sins na ul. Rozbrat 16/18. Polecam z całego serca Patrycję Długosz, która ma ogromny talent i bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Zawszy wychodzę z salonu szczęśliwa i piękna.
Odnośnik do komentarza
Gość kangurzyca
Big Mama napisał/a:
Hej,
Ja już od kilku lat dbam o włosy w salonie 4 Sins na ul. Rozbrat 16/18. Polecam z całego serca Patrycję Długosz, która ma ogromny talent i bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Zawszy wychodzę z salonu szczęśliwa i piękna.


Cześć,
ja też od kilku lat chodziłam do Patrycji, ale ostatnio w 4 Sins byłam w kwietniu (na macierzyńskim jakoś nie mogłam znaleźć czasu, żeby chodzić częściej do fryzjera :( ) i byłam teraz umówiona na koniec sierpnia i okazało się, że Pati już nie pracuje w 4 Sins. Mam do niej prywatną komórkę, ale jest cały czas wyłączona i nie wiem czy może nie zmieniła nr tel. Masz może do niej komórkę, będę bardzo wdzięczna za podanie :)
Odnośnik do komentarza
A ja zachęcę do dania szansy Ani ze Studia Urody Su (na przeciwko Dworca Centralnego, Al. Jerozolimskie 93). Bardzo dobra fryzjerka - być może na pierwszy rzut oka wygląda trochę wyzywająco, ale zna się na rzeczy. Farba, modelowanie - zawsze jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...