Skocz do zawartości
Forum

Włosy jak siano


Gość Tomek Z

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z olejami jest taki, że nie do każdych włosów się nadają. Ja na przykład mam farbowane i większość olejów odpada, bo wypłukują kolor. Poza tym to za dużo z tym zachodu. Raz na jakiś czas to można sobie pozwolić, ale do regularnego stosowania to wolę odżywki, nałożyć, spłukać i z głowy, a nie siedzieć z olejem, myć kilka razy, płukać, a koniec końców i tak trzeba dać odżywkę, bo włosy się puszą. Przynajmniej ja tak mam. Co do siana to u mnie winna była np. suszarka. Zmieniłam ja na nową z babylissa, taką, która suszy w niższej tepmeraturze i jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy mając takie sianko konieczni emusze zrezygnować z prostownicy?? jak nie wyprostję włosów to wyglądam dziwnie, myśślałam zeby zamieć prostownicę na szczotkę prostujaca, babyliss ma kilka modeli w promocji w media markt i tak mnie kusi żeby kupić. Ona chyba powinna być lagodniejsza dla włosów?

Odnośnik do komentarza

Na takie włosy kosmetyki nie pomoga, jak chcesz mieć proste to dobra prostownica i tyle. Ja mam taką bardzo dobrą z babyliss, która sama dobiera temperaturę do grubosci włosow i dobrze prostuje. Mi sie nie puszą ani nie kreca potem nawet 2-3 dni

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...