Skocz do zawartości
Forum

Zniszczone włosy.


Gość Plastikowaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plastikowaa
Cześć .
Jestem tu pierwszy raz i zwracam się o pomoc do was z moim największym problemem.
Miałam Piękne Kręcone długie po pas włosy.
Pewnego dnia zaczełam je prostować, i wydawały mi sie one bardzo ładne lecz nie pomyślałam jakie będą konsekwencje ;( :(
Prostowałam i prostowałam.
Od 6 kl. podstawówku non stop. a jestem w 2 gim.
Są one teraz bardzo krótkie suche i zniszczone . Niewiem co zrobić .
Może macie jakieś pomysły ?
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
przestań je prostować, daj im się zregenerować. podetnij rozdwajające się końcówki. używaj nawilżających regenerujących szamponów i nie zapomnij o odżywkach i maseczkach !!! nie spinaj ich ciasno gumką żeby ich nie łamać a po umyciu czesz je delikatnie najlepiej grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami. myślę że najważniejsze jest mocne nawilżenie ich. bo dzieki temu wlosy beda bardziej miękkie no i nie będa suche i wogole będą odżywione. ;)
Odnośnik do komentarza
Przede wszystkim przystopuj z prostowaniem. Podetnij włosy, wybierz się do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego, żeby fryzjer obciął wszystkie zniszczone końcówki. Stale nawilżaj i odżywiaj włosy różnymi odżywkami. Najlepiej żeby fryzjer Ci coś doradził. I nie przemęczaj ich żadnymi lakierami, piankami, nie używaj przez jakiś czas suszarki. Włosy po czasie powinny się zregenerować, ale pewności, że znów będą takie jak miałaś na początku - nie ma.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...