Skocz do zawartości
Forum

Wypadające włosy


Gość Misiek1712

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misiek1712
Witam serdecznie. Mam problem z wypadajacymi wlosami,trace je juz w znacznej ilosci od ponad roku,a jeszcze do tego sa zniszczone i bardzo szybko sie przetluszczaja,dodam ze kiedys mi sie nie przetluszczaly,uzywam roznego rodzaju specjalnych szamponow,lykam skrzyp,cynk,swojego czasu bralem merz special,lecz to wszysko nic nie pomaga,Chcialbym sobie zrobic badania krwi,i tu tkwi problem nie wiem dokladnie na co je mam zrobic? doradzcie mi, czy spr poziom zelaza,moze nadczynnosc tarczycy? Czy mozecie mi udzielic odpowiedzi na to pytanie? z gory dziekuje i prosze o szybko odp. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gorczyca i liście henny

Gorczyca, gotowana z liśćmi henny, jest przydatna do prawidłowego wzrostu włosów. Około 250 ml oleju gorczycy należy gotować do wrzenia i umieścić w nim 60g liści henny aż się spalą. Olej powinien być filtrowany ściereczką – może być przechowywany przez długi czas. Regularny masaż głowy z olejem powinien znacznie zwiększyć objętość włosów.
Mleko kokosowe

Zastosowanie mleka kokosowego na całej skórze głowy i wmasowanie go w korzenie włosów jest również sprawdzonym sposobem w leczeniu łysienia. Odżywia włosy i stymuluje wzrost. Mleko kokosowe można przygotować przez zmielenie wiórków kokosowych.
Odnośnik do komentarza
Cześć,

poczytajcie sobie o zabiegach osoczem bogatopłytkowym. Podstawą efektów metody jest koncentrat uzyskiwany z własnej krwi osoby, która decyduje się na nią. Plusem jest to, że nie ma żadnego ryzyka alergii (własna krew).
Zachwalam te zabiegi, bo osobiście przekonałam się o ich skuteczności. Nie są one tanie, ale jeśli jest ktoś silnie zdesperowany, to wszystko jest w stanie zrobić. Ja byłam, nawet bardzo. Miałam tak rzadkie włosy na czubku głowy, że widać było mi skórę. Strasznie mi to przeszkadzało. Byłam u dermatologa, który wprowadził mnie w tematykę osocza bogatopłytkowego. Rozmowa ta odbyła się w tamtym roku. Ze względu na koszt nie mogłam wykonać zabiegu natychmiast, ale zaczęłam odkładać pieniądze.
Zabieg wykonałam niedawno. Pierwotnie miałam mieć wstrzyknięte osocze produkowane techniką Regeneris. Od momentu, kiedy zaczęłam gromadzić środki na zabieg technika poszła nieco do przodu. Teraz, w niektórych gabinetach stosowane jest nowe osocze boagtopłytkowe Angel System. Jest ono 2-krotnie silniejsze od poprzednich i przez to jego skuteczność jest znacznie większa. Nie dziwne, że wybrałam "nowszy model" :-)
Z pobranej ode mnie krwi, za pomocą specjalnej wirówki przygotowano koncentrat, który następnie wstrzykiwano mi w skórę głowy. Zabieg naprawdę nie był straszny. Widzę efekty i naprawdę, sama przekonałam się, że czasem warto odłożyć parę złotych i wybrać coś droższego. Efekty są i to się liczy.
Odnośnik do komentarza
Gość Maurelii_pl
Zgadzam się z autorką poprzedniej wypowiedzi. Trzeba wypróbować dane specyfiki na sobie. Każdy przypadek jest inny i nie ma co generalizować. Znam mnóstwo osób, którym preparat Merz Special pomógł.
Odnośnik do komentarza
Łysy facet nikogo nie zdziwi ale jakbym miała się z powodu wypadania włosów ogolić na łyso to trochę dziwnie by na mnie patrzyli, sama też bym się źle z tym czuła. Apropo kosmetyków na wypadające włosy to świetnie działa kuracja ampułkami Seboradin Forte - przeciw przewlekłemu wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wciera się je w skórę głowy codziennie najlepiej na noc. Ja używałam razem z szamponem i maską Seboradin Przeciw Wypadaniu włosów (pełną kurację), na efekty musiałam poczekać prawie 3 miechy ale warto było bo włosy się znacznie zagęściły i nie lecą już, a bałam się już że naprawdę zostanę łysa. Tak czy inaczej kosmetyki swoja drogą ale wizyta u lekarza też jest konieczna aby poznać przyczynę nadmiernego wpadania włosów. Mi tę kurację zalecił lekarz, są to kosmetyki apteczne.
Odnośnik do komentarza
Tabletek przeciwko wypadaniu włosów jest mnóstwo i faktycznie metoda prób i błędów trzeba znaleźć coś dla siebie ja w tym momencie testuję na sobie wyciąg z samej pokrzywy za 2-3 miesiące będę mgła powiedzieć czy pomaga. Przecież z dnia na dzień nie będzie od razu lepiej. Bo na mnie szampony przeciwko wypadaniu włosów zupełnie nie działają
Odnośnik do komentarza
Jeśli chcecie wzmocnić włosy, skórę głowy i zapobiec raz na zawsze wypadaniu włosów, koniecznie spróbujcie odżywki Bionil Man firmy Luxury Cosmetic. Stosowana regularnie pomaga odbudować słabe włosy i powstrzymać ich wypadanie. W efekcie możemy pochwalić się bujną, zdrową fryzurą! Polecam:)
Odnośnik do komentarza

Sama niedawno odkryłam "moc masek do włosów", jakoś wcześniej traktowałam je po macoszemu, inwestowałam w szampony z odżywkami i same odżywki, zupełnie pomijając maseczki, które kojarzyły mi się tylko i wyłącznie z pielęgnacją skóry twarzy i ciała, a na te do włosów patrzyłam jak na fanaberie. Ale od kiedy zauważyłam, że mimo mojej „pielęgnacji” włosów jakoś nie poprawia im to kondycji, a nawet zaczęły wypadać i słabiej rosnąć, nie wspominając już o rozdwajających się końcówkach, to uznałam, że najwyższy czas coś zmienić. Zaczęłam od maseczek domowych, robionych babcinymi sposobami, ale ich wykonanie i sprzątanie po nich jakoś mnie przekonywało. Przerzuciłam się zatem na maseczki drogeryjne i tu spotkało mnie małe rozczarowanie. Mam bardzo wrażliwą skórę i kosmetyki ze zbyt dużym dodatkiem chemii od razu mnie uczulają. Maska do włosów musi być jak najbardziej naturalna, najlepiej na bazie organicznych składników, a przy tym oczywiście musi skutecznie poprawić kondycję moich włosów. Z pewnością skorzystam z Waszych sugestii :)

Odnośnik do komentarza
Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was.
On korzysta z kliniki włosów w Krakowie.
Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej!
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najlepiej to byłoby się udać po poradę do specjalisty trychologa (taki dermatolog, który specjalizuje się w problemach właśnie z włosami). Tam z pewnością poleciliby odpowiednie badania, potem zabiegi, bo na własną rękę to ciężko coś sobie dobrać, szczególnie, że każdemu może doskwierać inna przyczyna takiego problemu. Słyszałam, że teraz już nawet powstają specjalne kliniki, zajmujące się takim leczeniem, więc może warto iść w tą stronę. W sieci szeroko polecają doktora Michajłowskiego (z kliniki dr Trycholog). Ktoś może był i może się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Gość Olczitka

Mojej mamie włosy wypadały na potęgę, początkowo myślała, że to może od częstego farbowania. Stosowała wiele kosmetyków, zarówno te drogie jak i z wyższej półki. Myślę, że mogłaby spokojnie recenzować wszystkie preparaty jakie są dostępne na rynku. Najgorsze jest to, że niektóre z nich zostały jej polecone, bo innym osobom pomogły, a u niej w ogole się nie sprawdzały. Jakoś przypadkiem trafiła do Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie i tam miała wykonywaną mezoterapię i efekty WOW! Jest mega zadowolona i już nie chodzi nawet o sam zabieg ale o to, że zrobili jej też wszystkie potrzebne badania, żeby wykluczyć jakieś choroby. Generalnie jest zadowolona z efektów, więc szczerze polecam

Odnośnik do komentarza

Witam!Najskuteczniejszym sposobem na wypadanie włosów są specjalistyczne zabiegi i odpowiednia diagnostyka. To dzięki nim osiągniemy naprawdę spektakularne efekty. Wybierać można spośród kilku technik, a są to: badanie skóry głowy Trichoskopia z komputerową oceną Tricholab oraz Trichogram (badanie stanu włosów), a także zabiegi Dermapen 3/Mezopen oraz Mezoterapia dostępne w Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość baltazar333

Dużym plusem Hair Medic jest to że pomaga na różne problemy i różne przyczyny łysienia. Może to być problem po chemoterapii ale też łysienie androgenowe także spektrum zastosowania jest szerokie. JA sobie chwalę, widzę efekty, taką kurację trzeba sobie po prostu regularnie co jakiś czas zrobić, to musi być jak nawyk jak mycie zębów. Nie wystarczy raz na miesiąc umyć, żeby były czyste tylko trzeba to powtarzać z dbaniem o włosy jest tak samo.

Odnośnik do komentarza

Poza badaiami krwi warto zasięgnąć opinii trychologa. Wcierki i suplementy nie pomogą szybko odzyskać utraconych włosów, w tym wypadku polecałbym przeszczep włosów. Znajomy pokazywał mi ostatnio vlog pewnego muzyka, który wykonał sobie taki zabieg przez Polską firmę w Turcji, jak dobrze pamiętam Meditravel. Vlog zaraz poszukam warto zerknąć

Odnośnik do komentarza
Gość liszka4

Ustalenie przyczyny wypadania włosów jest najważniejsze, później można zastanowić się nad leczeniem. Jak jest to kwestia genetyki to tylko przeszczep wchodzi w grę. Jest taki zabieg nazywa się Artas iX można sobie poczytać na jego temat na stronie kliniki Elite przeszczep-wlosow-artas.pl, on podobno przynosi najlepsze rezultaty, bo czynności są zrobotyzowane, także jest mega prezycyjny i dokładny.

Odnośnik do komentarza

Odpowiednia dieta, unikanie stresu i dobry fryzjer. Ja mam specjalistę z salonu Gnatyshyn ma na imię Vitalij. Oprócz tego, że jest świetnym fryzjerem to doskonale zna się na pielęgnacji włosów. Salon mieści się przy Pasażu Ursynowskim 9. Polecam

Odnośnik do komentarza

Artas to ponoć bardzo dobry zabieg, dużo lepszy niż zabiegi, które były dostępne i wykonywane do tej pory. Ryzyko uszkodzenia zdrowych włosów podczas pobierania mieszków do przeszczepu jest małe, blizny nie zostają, po prostu jest to bardziej prezycyjny zabieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...