Skocz do zawartości
Forum

Zniszczone włosy


Gość kamyczek123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamyczek123
Witam wszystkich:) Mam grube i gęste włosy, ale za to strasznie szybko się przetłuszczają w związku z tym muszę je myć codziennie. Wydają się ciężkie, są suche i nieprzyjemne w dotyku, bez połysku :uhoh: Do tego nie układają się, są hmm... przyklapnięte. Przez jakiś czas używałam jedwabiu by dodać połysku, oczywiście efekt był widoczny po pierwszym użyciu, lecz już po kilku godzinach włosy wyglądały tak jakbym nie myła ich kilka dni. Teraz mam pytanie do Was, co zrobić żeby włoski były lekkie, puszyste i się układały? Drugi problem polega na tym, że tam gdzie jest przedziałek, włosy nawet od razu po kilkukrotnym umyciu są twarde, jakby nalakierowane, czy to dlatego, że w tym miejscu używam zbyt dużo lakieru? Może polecicie jakieś dobre szampony? Nie mówiąc o odżywkach bo nie używam, mają taki sam efekt przetłuszczania jak jedwab.;( Albo jakieś domowe sposoby? Bardzo proszę o pomoc, jakieś rady... Dziękuję i pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
hmmm z tym jedwabiem to radze ci zrobic tak: wieczorem po umyciu wlosow naloz dokladnie jedwab a rano (bedzie juz doskonale wchloniety) poprostu jeszcze raz umyj wlosy;) z szamponow dobry jest palmolive taki zolty do wlosow przetluszczajacych sie. przynajmniej mi pomaga;) jesli chodzi o przyklapniete wlosy to najlepiej zrezygnuj z ciezkich kosmetykow. w tym rowniez z lakieru. szczegolnie latem nie jest on polecany bo w polaczeniu ze sloncem na maxa wysusza wlosy. jesli juz zalezy ci na jakims utrwaleniu fryzury to moze stosuj pianki dodajace objetosci (tylko nie nakladaj ich u nasady bo bedziesz miala przetluszczone wlosy i jeszze bardziej oklapniete).
skoro twje wlosy sa przyklapniete przy przedzialku to najlepiej jesli bedziesz go co 2dni przesuwala. wlsoy ciut sie uniosa. sprawdzilam;)
ale skoro masz az takie problemy z wlosami to moe udaj sie do dermatologa. napewno doradzi ci lepeij niz ja jak poprawic stan wlsow, bo pewnie masz jakies 'zaburzenia' w rownowadze skory glowy i dlatego tak jest;)
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, równowaga PEH, sprawdź sobie co to jest i na pewno będzie lepiej. A pierwszym krokiem jaki możesz zrobić już teraz, bo z równowagą to trzeba się bawić długi czas, to pójście do fryzjera. Ja bardzo serdecznie polecam pójście właśnie do mojego, bo już jest sprawdzony, w salonie urody Studio Anna Łączewska (Pearls of Beauty) w Lublinie. Oni mają w swojej ofercie zabiegi na zniszczone włosy., które natychmiastowo poprawiają stan włosa, moje też były zniszczone, a dzięki nim są teraz gładkie, nie puszą się. Ja zadbałam o nie dodatkowo w domu i w końcu się taflują, polecam i powodzenia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...