Skocz do zawartości
Forum

domowe sposoby na zdrowe włosy


Gość katrinklifton

Rekomendowane odpowiedzi

oj jest naprawde duzo np. na to by wlosy byly blyszczace
1)slyszalam ze po umyciu wlosow, przed przeplukaniem ich woda nalezy wyplukac je piwem:lol:
2) po umyciu wlosow nalezy wetrzec w nie wycisniety sok z polowy cytryny wymieszany z 0.5l wody
jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze;)
Odnośnik do komentarza
Gość katrinklifton
a piwo muszę dopiero wypróbować:)
kupiłam tak szeroko reklamowaną maskę do włosów matrixa - loreala i......uważam, że jest przereklamowana. Nie zauważyłam jakiś rewelacyjnych rezultatów po zastosowaniu całego opakowania:no:
Odnośnik do komentarza
Gość mikamajka
Nafta jest rewelacyjna, ale ciężko ją zmyć...
Osobiście raz w tygodniu przeprowadzam inną kurację. Należe na umyte włosy nałożyć dużo odżywki - wszystko jedno jakiej:) Później zawijam folią, ręcznikiem i trzymam wszystko na głowie około godziny. Później trzeba oczywiście zmyć. Stosuję tylko zwykłe odżywki, nie mam odwagi włosów potraktować jakąś mocną maseczką...
Włosy po takiej kuracji są mocno nawilżone i strasznie miłe w dotyku:)
Odnośnik do komentarza
Zapchałam preparatami do włosów całą łazienkę i jeszcze mi mało ;) Strasznie się boję, że będą zniszczone bo dużo czasu spędzam na układaniu, więc dbam o nawilżanie, regeneracje i tym podobne bzdury. A tak swoją drogą może nie jest to domowa kuracja, ale świetne efekty daje układanie włosów zimnym powietrzem ;)
Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam maseczkę z jajka: Żółtko, łyżeczka nafty, łyżeczka wody i sok z cytryny.
Efekty rewelacyjne!!! Włosy miłe w dotyku, błyszczące i zdrowe! A poza tym to polecam stronę : www.naturalne-kosmetyki.net Bardzo pożyteczne wskazówki na domowej roboty maseczki. Zresztą pełno w necie takich, które na serio działają. Bardziej polecam maseczki zrobione własnoręcznie niż kupione (tańsze, lepsze, i najczęściej te z domu działają lepiej niż te ze sklepu ) Miłej pracy nad maseczkami życzę. A i jeszcze jedno, może wiecie jak rozjaśnić włosy domowymi sposobami? Cytryna nie przynosi takich efektów jak bym chciała, właściwie w ogóle nie przynosi, a rumianek daje podobno odcień rudych włosów. Jak macie jakieś sposoby to proszę pisać :D
Odnośnik do komentarza
A moja koleżanka z pracy mówi, że bardzo dobrym środkiem na zniszczone włosy jest URT-OIL z naftą oczyszczoną. I można powiedzieć, że jest to środek domowy, a jeśli nie całkiem domowy to na pewno naturalny, bo w dużej mierze składa się z pokrzywy i nafty oczyszczonej. Jeśli wierzyć mojej koleżance to ona twierdzi, że ten środek jej pomaga. Niewielką różnicę w jej włosach już zauważyłam, pewnie z czasem będzie jeszcze lepiej.
Odnośnik do komentarza
Gość ReniaRenia

Kiedyś moja babcia mi opowiadała że za czasów jej młodości wszystkie dziewczyny myły włosy w piwie. Nie wiem czy ja bym się na to zdecydowała:) Kupiłam w aptece kapsułki Oeparol, stosuję je regularnie i efekty są zdumiewające. Włosy wyglądają zdrowo i są lśniące

Odnośnik do komentarza

~ReniaRenia
Kiedyś moja babcia mi opowiadała że za czasów jej młodości wszystkie dziewczyny myły włosy w piwie. Nie wiem czy ja bym się na to zdecydowała:) Kupiłam w aptece kapsułki Oeparol, stosuję je regularnie i efekty są zdumiewające. Włosy wyglądają zdrowo i są lśniące

Oeparol poleciła mi moja znajoma Pani dermatolog na problemy skórne. Jednym słowem jest świetny! Oczywiście zmieniłam odżywianie i zaczęłam przyjmować suplement Oeparol problem sam się rozwiązał.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie na to - sprzet-fryzjerski.pl/blog/4-sposoby-na-zdrowe-wlosy-w-okresie-jesienno-zimowym.html

Nie są potrzebne żadne cudowne metody, ale systematyczność i odpowiedniej jakości kosmetyki. To takimi metodami osiąga się to, co jest do zrobienia - na pewno nie z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza

Odpowiednie produkty całkowicie rozwiązują problem, czego przykład macie tutaj - pro-sprzet.pl/blog/siemie-lniane-na-piekne-wlosy-efekty-cie-zaskocza.html Używajcie zgodnie z zaleceniami, a wtedy stopniowo powinno być zdecydowanie coraz lepiej. U mnie tak było. Z czasem tylko coraz lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Hej, na zdrowe włosy i skórę bardzo polecam skrzyp w tabletkach oraz do picia razem z tabletkami z firmy myvita typowo na włosy, skóre i paznokcie. Wszystkie te prosukty kupuję na stronie www.imbio.pl i serio polecam!

Odnośnik do komentarza
Cześć. Bardzo ciekawy temat. Chcę również powiedzieć, że rzeczywiście takie fundusze są korzystne. Mimo to lepiej nie eksperymentować, ale od razu kupować leki w wyspecjalizowanych miejscach, które są specjalnie zaprojektowane do pielęgnacji włosów. Polecam sklep: https://barbercompany.pl/broda-i-wasy/pielegnacja-brody/odzywka-do-brody-i-wasow/. Asortyment jest bardzo duży, lepiej zapoznać się na stronie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...