Skocz do zawartości
Forum

jak pozbyc sie czarnego farbowanego koloru


Gość zaq12wsx3edc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaq12wsx3edc
Witam,
mam okropny problem z wlosami.Jakis czas temu z brazowych wlosow przefarbowalam na czarne,dodam ze farbowalam farba palette i nie wiem jak pozbyc sie tego koloru.Zalezy mi jedynie na brazowym kolorze.Wlosy mam totalnie zniszcone!!pomocy!!pomozcie bo posune sie do drastycznych krokow!!
Odnośnik do komentarza
Gość Alina832
Mam ten sam problem:( Ja też z brązowych włosów przefarbowałem na czarne, próbowałam później farbować na mój naturalny kolor(brąz) ale wogóle nie chciały się zafarbić, efekt dalej czarne włosy, ostatnio myśle o rozjaśnieniu ale się boje:( ja farbowałam włosy szamponem koloryzującym na hebanową czerń i podobają mi się moje włosy w takim kolorze tylko, że najgorsze są odrosty i to przez nie chcę zafarbić na mój dawny kolor.
Odnośnik do komentarza
Gość karla91
Nic na to nie poradzisz..jedyne co da sie zrobic to zdjąć czarną farbę u fryzjera jednak to bardzo osłabia i uwrażliwia wlosy więc bedą w jeszcze gorszym stanie a co z tego ze wrocisz do naturalnych jak bedą zniszczone no chyba ze masz dobrą elastycznosc wlosa ale to musi sprawdzic dobry fryjzer. poza tym masz ciemne swoje wlosy a farba sie wypłuka wiec moze jakos wytrzymasz ..w lecie slonce Ci jeszcze rozjaśni i wtedy dobiero pomysl o farbowaniu:)
Odnośnik do komentarza
farba sie po jakims czasie wypluka ale zanim wypluka sie do konca zblenie. i to nie bedzie fajnie wygladac. jedyne co mozesz zrobic to wlasnie udac sie do fryzjera po porade. moze on potreafi cos z tym z robic. a narazie dbaj bardzo o wlosy. nie prostuj ich i nie krec na lokowce. uzywaj odzywki i maski regenerujacej (najlepiej wraz z szamponem z tej samej serii -wtedy lepiej zadziala):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...