Skocz do zawartości
Forum

KRĘcone Włosy


Gość patryska122

Rekomendowane odpowiedzi

:) HEY:)
ZAPYTANIE DO PANI STYLISTKI,
mam kręcone włosy jednak,aby miec ich tak duzo ile bym chciala musze je tapirowac.. z czego pozniej wynika ich wypadanie:(.. nie wiem jakich mam uzywac kosmetykow zeby byly dobre,ale niezbyt drogie..jak narazie trzymam sie pianki nivea,balsamu rowniez z nivea noi lakieru. to wszytsko specjalnie do kreconych wlosow..oczywiscie po kazdym myciu je susze..wiem,ze to nie jest dobre dla wlosow.."zdrowych wlosow" ale gdybym tego nie robila chyba by wygladay na jeszcze bardziej marniejsze..
2. pytanie nr dwa.. mam dlugie wlosy i moze gdybym je rroszke skrocila byly by geste? chociaz jestem bardzo zrazona do fryzjera bo kiedys mialam bradzo przykra przygode.. i czy kiedy bym to zrobila one nie przestalyby sie krecic?
prosze o odpowiedz!:)
z gory dziekuje:)




a teraz pytanie do dziewuszek!:)
jesli macie krecone wlosy to piszcie jakie robicie sobie fryzry. jak dbacie. itp:):):):D:D:D
Odnośnik do komentarza
patryska122 napisał/a:
:) HEY:)

a teraz pytanie do dziewuszek!:)
jesli macie krecone wlosy to piszcie jakie robicie sobie fryzry. jak dbacie. itp:):):):D:D:D



Ja mam podatne/kręcone, ale od jakiegoś czasu mam niestety problem z ich wypadaniem (stres i tryb życia...), dlatego nieco je skróciłam i najczęściej upinam w takie koczkopodobne wariacje spinkami, wystające kosmyki podpinam wsuwkami albo spinkami "chwytaczkami" i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Gość CatchMeIfYouCan
Hej! Jestem tu nowa i chciałam Was prosić o pomoc.
Mam falowane włosy. Tzn.takie, że nie są proste, ale też nie są całkiem kręcone. Używałam wielu rozmaitych szamponów, pianek, odżywek itp. produktów, ale nie uzyskałam zamierzonego efektu. Chciałabym mieć kręcone włosy na całej długości.
Ogólnie, gdy myję włosy w dzień, po czym one schną same, bez użycia suszarki są ładnie skręcone, ale teraz nie mogę sobie pozwolić na to żeby myć głowę rano, a tym bardziej, żeby nie suszyć włosów, bo nie chcę zachorować ani nic z tych rzeczy. Nie wiem co mam robić, by moje włosy były takie o jakich marzę. Dodam, że obecnie są one cieniowane, do ramion i nie chcę ich skracać. Bardzo proszę Was o rady. :D
Odnośnik do komentarza
Moja zmora tez zawsze byly falujace sie wlosy. Od 3 lat uzywalam prostownicy do wlosow, co za tym idzie teraz wlosy nie dosc ze sa przesuszone, rozdwojone to jeszcze wypadaja garsciami!
Wiec postanowialm zaakceptowac moje fale, i zeby je podkreslic uzywam kosmetykow do wlosow firmy NIVEA wlasnie do kreconych wlosow, papiloty z gabki na koniec lakier, i sa sliczne;))))

Radze odstawic suszarke, bo jeszcze bardziej zniszczysz sobie wlosy.
A podciecie to dobry pomysl. Powinnas to robic co miesiac. Wlosy odzyskuja troche witalnosci;)
Odnośnik do komentarza
Ja osobiscie jesetm bardzo zadowolona z kosmetykow NIVEA. Ja zawsze myje wlosy rano, tez nie susze. Po szamponie i odzywce nivea Flexible Curls, i piance rowniez nivea wlosy sa super skrecone. I co najwazniejsze - nie musze ich myc codziennie!
Odnośnik do komentarza
Gość patrycjaaa0
to tak...maseczka do wlosow kreconych MATRIX (dostepna w salonach kosmetycznych) daje swietne efekty a poza tm polecam pianke wella do kreconych.Nie uzywalam suszarki z dyfuzytorem ale slyszalam ze sie lepiej po takiej kreca, prawda ????????????????????????????????????:no:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...