Skocz do zawartości
Forum

włosy na taśmach clip in


Gość Dorota_2107

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka metoda - Dual Power z użyciem selektora w której każde pasemko zostaje ręcznie modelowane. Dzięki ręcznemu wykonaniu, przedłużenie włosów może być zrobione wyjątkowo precyzyjnie oraz może zostać dopasowane do zindywidualizowanych wymagań. Jednak do tego typu przedłużenia jest zalecane dla osób posiadających grubsze i gęste włosy. Ja polecam ci przedłużanie laserowe (najlepiej NANO).

Odnośnik do komentarza

U mnie taśmy niestety nie sprawdziły się. Ostatnio postawiłam na metodę mini bondes. Zabieg wykonywałam w salonie Hollywood Hair i powiem szczerze, że to jest to! ? Włosy wyglądają fantastycznie, jakość włosa naprawdę najwyższa, a panie to prawdziwe profesjonalistki.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś robiłam włosy na taśmy, ale od niedawna przedłużam wlosy na keratynę, a dokładniej metodą mini bondes i jest super! Metoda doskonała, wygląda mega naturalnie i profesjonalnie ? Polecam zabieg w salonie hollywood hair!

Odnośnik do komentarza

Na taśmach robiłam włosy jakies 5 lat temu, a w ubieglym roku odkryłam nową metodę mini bondes i jest totalnie wygodniejsza i bardziej estetyczna, a wlosy trzymaja sie mega dlugo !  Hollywood Hair w Warszawie zrobią Ci włosy marzeń !:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...