Skocz do zawartości
Forum

Przedłużanie włosów


Gość basiunia8632

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basiunia8632
Hej kobietki mam pytanie mam krecone wlosy i co dziennie je prostuje a zastanawiam sie nad ich przedluzeniem czy krecone wlosy mozna tez przedluzyc i czy te doczepiane mozna prostowac?Pozdrawiam:confused:
Odnośnik do komentarza

Skoro codziennie prostujesz wlosy to nie myslałaś o trwalszym keratynowym prostowaniu ? Przedłuzane wlosy jak najbardzie da się prostować ale najcześciej takie włosy nie sa krecone, wiec jak wstaniesz rano to moze byc spora różnica... no i bedziesz musiała codziennie więcej wlosów prostować a to czasochłonne...

Odnośnik do komentarza

Kręcone też można przedłużyć. Potrzebujesz jedynie kręconych doczepianych lub fal. Te doczepione tez można prostować, ale lepiej żeby były naturalne. Ja mam zestaw od Cosmoshop.pl i kręcę, je prostuję, a nic się nie dzieje. Trzeba tylko je dobrze nawilżać i unikać przesuszenia

Odnośnik do komentarza

~Nikem
Kręcone też można przedłużyć. Potrzebujesz jedynie kręconych doczepianych lub fal. Te doczepione tez można prostować, ale lepiej żeby były naturalne. Ja mam zestaw od Cosmoshop.pl i kręcę, je prostuję, a nic się nie dzieje. Trzeba tylko je dobrze nawilżać i unikać przesuszenia

Zastosowanie naturalnych włosów do przedłużania daje zdecydowanie lepszy rezultat końcowy. Poza tym, łatwiej się je układa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...