Skocz do zawartości
Forum

Łysienie - męska rzecz


Gość kurek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Poszukuję sposobów na, krótko mówiąc, łysienie...
Pewnie w większości na forum są kobiety, ale może wasi faceci używali czegoś, co poskutkowało?

To dość frustrująca sprawa, mam nadzieje, że jakaś pomocna dyskusja się wywiąże..

Help if you want to...
Odnośnik do komentarza
No to chyba nie tylko Twój problem :). Ale "podobno" kobiety lubią łysych - nie o dresów mi chodzi :). Ogólnie może coś opartego na suplementach diety, bo same odżywki nić nie dadzą.

Postaram się napisać później szczegóły bo nie mam przy sobie (a zapomniałem) o nazwie.

Pozdr
Odnośnik do komentarza
a oglądaliście takie show "Łysi i blondynki"? :P chyba jedna lepiej mieć swoje włosy i zawsze jakąś wykręconą fryzurę zrobić .. mój brat ma już takie łyse kółeczko niczym apostoł ;) chyba musi coś z tym zrobić.. sprawdziłem na stornie ten Vitapil ..całkiem ciekawie o nim piszą.. a u was po jakim czasie widać było efekty stosowania tego specyfiku?
Odnośnik do komentarza
No zawsze możesz działać wew i zew, co prawda jak tam jestem nastawiony sceptycznie do tabletek ale każdy ma swoje preferencje. Mi pomaga szampon Subrina Recept z wyciągiem z chmielu. Dodatkowo z tej serii stosuje ampułki, których zawartość wcieram w głowę przed myciem, a po myciu płyn też z chmielem. Wnika to do samych cebulek nie spłukuje się więc to mnie przekonało i faktycznie jest dobre.
Odnośnik do komentarza
Zauważyłam, że teraz więcej młodych mężczyzn narzeka na to, że łysieje. Ale wydaje mi się, że jest to przede wszystkim sprawa hormonalna i genetyczna. W tej sytuacji są dwa wyjścia, albo to zaakceptować albo faktycznie spróbować jakoś zaradzić łysieniu za pomocą różnych specjalnych środków.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
W aptekach można kupić specjalne środki na łysienie, warto ich używać bo tracenie włosów nie jest raczej niczym przyjemnym. Są i lekarstwa i bardzo dobre płyny kosmetyczne np. urt-oil z naftą oczyszczoną, które zapobiegają wypadaniu włosów i działają dobrze na cebulki włosa.
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
oj tam nie tylko mężczyźni mają problem z łysieniem kobiety też. Jakoś tak jest, że bez względu na płeć dotyka nas ten problem. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być mnóstwo.
Ale myślę, że w tej sytuacji faktycznie dobrze by było przejść się do apteki, po specjalne środki zapobiegające łysieniu.
Odnośnik do komentarza
Już od dłuższego czasu przeszukuję wątki o tematyce łysienia i muszę przyznać, że jest kilka nazw preparatów, które często się powtarzają więc wnioskuję, że cieszą się uznaniem. Na pewno dużo czytałam o tej Subrinie, zamierzam ją kupić mężowi, już zamówiłam w aptece :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...