Skocz do zawartości
Forum

kosmetyki termoochronne.


Gość justysiuniakul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justysiuniakul
Czy stosujecie jakieś dobre kosmetyki termoochronne? Jeśli tak to jakie? Ja swoje włosy często prostuje i susze, więc są trochę wysuszone przez te zabiegi...

Doradźcie jakieś dobre kosmetyki termoochronne.
Z góry dziekuję ;) :*
Odnośnik do komentarza
Hejka! Ja podobnie tak jak Ty codziennie prostuję włosy ale mam sprawdzone sposoby na ochrone przez wysoką temperaturą, kiedys znajomy mi polecił spray firmy Farouk do prostowania włosów, ochronny, sprawdził się w 110% CHI 44 Iron Guard polecam, ja kupiłam go na kalamis.pl ceny całkiem niezłe, ten preparat jest ogólnie dostępny chociaż gdyby ktoś mi o nim nie powiedział pewnie sam by mi w oko nie wpadł
Odnośnik do komentarza
ten preparat całkowicie chroni Twoje włosy ale jeżeli juz są zniszczone dobrze byłoby gdybyś kupiła sobie jeszcze cos do ich odbudowy, maske, odżywkę czy cos takiego, na tej stronie która poleciłam są tez produkty firmy Seishin która jest rewelacyjna jeżeli chodzi o odbudowę i rekonstrukcję włosa, jest troszkę droższa ale lepiej troche odłożyć i kupić dobre kosmetyki, profesjonalne są bardzo wydajne i starczą Ci na znacznie dłużej niż te zwykłe:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...