Skocz do zawartości
Forum

Rozdwojone końce i łamliwe włosy


Gość Dori1981

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dori1981
Witam serdecznie.
Jak nie jedna pani mam problem z suchymi końcówkami.Do pielęgnacji używam szmponu i odżywki oraz jedwabiu Farouk silk Therapy.Prostuje włosy w domu prostownicą CERAMICZNO-TYTANOWA BABYLISS PRO Z JONIZACJĄ na temp 170 stopni.Włosów nie prostuje codziennie,jeśli zamieżam je prostować to wtedy używam do mycia kosmetyków BABYLISS PRO - ZESTAW DO PROSTOWANIA WŁOSÓW.I SPRAY DO PROSTOWANIA Z SERII CHI FAROUK USA .
W czym tkwi mój problem że te końce sie rozdwajają?
Wczesniej robiłam pasemka blond przez rok na długich włosach,teraz ściełam włosy do szyji i już ich nie farbuje,a nadal sie rozdwajają i są suche już nie chce ich ścinać.
Dodam jeszcze.
Może ciąża i karmienie piersią miało wpływ na stam moich włosów?Bo karmiłam dwa lata ,ale już od 2 tygodni nie karmie.
No i włosy strasznie mi wychodziły.Proszę o odpowiedź
Odnośnik do komentarza

witam,
słyszałam dużo dobrego o oleju kokosowym...podobno ma zbawienne działanie na suche włosy i połamane końcówki, nie próbowałam, ale koleżanka polecała....możesz też spróbować wetrzeć przed myciem we włosy czystą lanolinę albo olejek rycynowy....przyspieszają wzrost włosów i je regenerują....ewentualnie jakieś odzywki z drogerii, ale nigdy nie wiesz jak to zadziała na Twoje włosy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...