Skocz do zawartości
Forum

Jak okiełznać niesforne loki i fale....


Gość Kas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) Mam na imię Kasia, jestem 20 -latką i od dłuższego czasu mam problem z moimi lokowanymi włosami:uhoh:. Moja ostatnia wizyta u Fryzjera skończyła się totalną porażką... Poprosiłam Fryzjerke o jakąś fajną młodzieżową fryzurkę, Ta doradziła mi "wycieniowanie włosów", niestety efektem jej pracy były moje łzy i docinki znajomych ponieważ wyglądałam jak nastroszony pudel!!!!:upset:

Mam wiele pytań i watpliwości dotyczących właśnie lokowanych włosów, Mianowicie:

1) Czy jest możliwe *****ładne**** wycieniowanie włosów u dziewczyny która ma bardzo kręcone włosy??
2) Czy isteniej możliwość zrobienia pasemek na kreconych włosach i czy ma to sens?? Tzn czy będą te pasemka widoczne i ładnie się będą prezentować?? Chodzi mi dokladnie o dwa kolory: miedziany bląd na całość włosów oraz na tym jakies ciemne pasemka??
3) Co sądzicie o grzywkach:confused: Czy są jakieś rodzaje grzywek które pasują niedosyć że do owalnej twarzy, to jeszcze do kręconych włosów za ramiona??

Z góry dziękuję za Wasze rady i opinie:smilewinkgrin:, a także zachęcam do wymieniania uwag na temat niesfornych loków:D. Gorąco pozdrawiam:) Kas
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Przy kręconych włosach lepiej jest ich mocno nie cieniować. Powinnaś raczej obcinać je na prosto lub warstwowo. Oczywiście, że możesz zrobić sobie pasemka, ale muszą być cienkie. Co do grzywki to nie mogę ci doradzić bez twojego zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Gość zakrecona666
witam ! od prawie roku mam krecone włoski, zapuszczam je, siegają prawie ramion. Mam z nimi problem, ponieważ na samym czubku głowy puszą się a w połowie dnia są juz oklapnięte. Używam szamponu i odżywki do włosow kreconych Nivea i układam je na piankę nabłyszczająca z woskiem firmy Joanna. Czy warto kupić suszarkę z dyfuzorem? proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...