Skocz do zawartości
Forum

Kręcone włosy - jak zwiększyć ich podatność na skręt?


Gość Stifler

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stifler
Witam, jestem tu nowy.Chciałbym poradzić się kogoś, kto w tematyce pielęgnacji i stylizacji włosów orientuje się nieco szerzej. Być może mógłby ktoś mi pomóc. Mianowicie, moje włosy jakieś 2 lata temu mocniej się kręciły, natomiast w tej chwili mam tylko falowane i to raczej na końcach. Końcówki podcinałem, obecnie mam ok. 30 cm dł. ciemny brąz. Stosowałem wiele różnych szamponów na podkreślenie skrętu fal i loków, czyli Nivea a także odżywki Nivea. Skutek? - mizerny. Wręcz przeciwnie, moje hery zaczęły się bardziej przetłuszczać od tych ''wspaniałych produktów''. Czy jest jakiś naturalny sposób , aby sprawić, żeby włosy zaczęły się bardziej kręcić? A trwałej się boję, bo wiadomo, że każda takowa w pewnej mierze niszczy hery, a czy w małej czy w dużej, tego nie wiem. Słyszałem, że to zależy od płynów, jakie się stosuje, ale to nie wchodzi nawet w grę. Zależy mi na naturalnym podkręceniu włosów na stałe, żadnych rzeczy typu wałki, lokówki. Może ktoś zna jakieś sprawdzone produkty, które sprawiłyby, że włosy stałyby się bardziej podatne na skręt? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Help!!!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...